Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Чи є спеціальна молитва за збереження сім'ї, що розпадається? Чи може третя особа молитись за з'єднання розлучених? (Олена)

• Чи є спеціальна молитва за збереження сім'ї, що розпадається? Чи може третя особа молитись за з'єднання розлучених? (Олена)

Перед тим, як молодята отримають благословення від священника в Святій тайні Подружжжя через отримання якого вони стають законними чоловіком та жінкою, вони приймають присягу, тримаючи руки на Святому Письмі. В тій присязі вони обіцяють одне одному любов, вірність, чесність і що не залишать одне одного аж до смерті. Закінчують слова присяги словами: «так мені поможи Боже в Тройці Святій єдиній.» Сам текст присяги вказує на те, що без помочі Бога зберегти цю присягу буде важко.Сім'я, де чоловік і жінка є практикуючими християнами, ніколи не розпадеться тому, що в ній мешкає Бог. Там, де остигає релігійне життя, там пропадає любов і відповідальність, і як результат- розлучення. Тому не одинока молитва може врятувати сім'ю а радикальне навернення та активізація духовного життя чоловіка та жінки, і за таке навернення варто молитись.

о. Володимир Пенцак

Назад