Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Чи можна дарувати маленькій дитині на хрестини хрестик?

• Чи можна дарувати маленькій дитині на хрестини хрестик?

Скажіть, будь ласка, чи можна дарувати маленькій дитині на хрестини хрестик? Люди кажуть, що не можна, бо ніби людина що дарує його передає і свій життєвий хрест нести дитинці? Це ж забобони чи ні?
І ще, чи можна взагалі носити хрестик дівчині?
І чи можна носити хрестик людям з розп'яттям? Кажуть,що хрестик має бути без розп'яття.
Щиро дякую за відповідь!

Звісно ж можна дарувати і навіть треба! Адже хрест для нас християн - це символ перемоги Ісуса Христа над смертю, над гріхом, символ нашого спасіння! А часто люди бояться хреста вважають його символом смерті і страждань. Так Ісус страждав на хресті, помер, але Він "смертю смерть подолав", Він узяв наші гріхи на себе і тому й перетерпів муки, які б не знесла жодна людина, лише воплочений Бог. Тому хрест з розп'яттям для нас є символом життя і спасіння, нагадуванням про Ісуса Христа, який відкупив людство, охороною від диявола та його підступів. Тому хрестик можна носити і дівчатам, і хлопцям, кожному хто є християнином.

Щодо хрестиків з розп'яттям чи без, то існують в різних Церквах на Сході традиції зображати хрест заквітчаний без Ісуса Христа - це символ Воскресіння Ісуса, коли Він вже знятий з хреста, а квіти - символ життя, яке дарував нам Господь через свою смерть на хресті.

Назад