Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Чи можуть розведені особи приймати участь в церковній раді, провадити молитовні згромадженн і так далі, аджеж вони порушили клятву, яку дали в час вінчання. (Анна)

• Чи можуть розведені особи приймати участь в церковній раді, провадити молитовні згромадженн і так далі, аджеж вони порушили клятву, яку дали в час вінчання. (Анна)

Людина, яка провадить молитовні згромадження чи якісь інші міроприємста церковного характеру, повинна мати моральне право це здійснювати. Якщо людина має поважні проблеми в особистому житті, і її сімейне життя благословенне в Святій тайні Подружжя зруйноване, то неможливо вчити когось правильно жити, коли в особистому житті гріхів чимало. Слід пам’ятати, що кожна житейська ситуація потребує детального розгляду. Буває ситуація, коли дійсно життя в сім'ї незносне і розлучення- це необхідна крайність, на яку йде людина, щоб врятувати своє здоров'я чи навіть життя. Коли відбулось розлучення і людина живе сама, то така ситуація не позбавляє можливості людині приступити до Святої Сповіді Святої Євхаристії та брати активну участь в релігійному житті парафії. Якщо після розлучення та руйнування сім'ї, створеної в Святій тайні Подружжя, одна зі сторін починає жити сімейним життям, то цю ситуацію можливо розв’язати лише через уневажнення Шлюбу в Церковному суді, отриманні дозволу на Святу тайну Подружжя та прийняття цієї тайни. Життя на віру без Святої тайни Подружжя вважається важким гріхом.

Якщо у вас на парафії є саме така ситуація, яка може бути розцінена як життя в гріху, то зверніться за роз’ясненнями до свого священника, нехай він пояснить, чому він дозволяє, щоб люди, які мають поважні гріхи, допущені до проводу молитовних зібрань та проведення інших церковних заходів.

о. Володимир Пенцак

Назад