Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Я вже два роки хворію... прошу в Бога помочі або навіть смерті... Не знаю що робити... (Любомир)

• Я вже два роки хворію... прошу в Бога помочі або навіть смерті... Не знаю що робити... (Любомир)

Я вже два роки хворію (панкреатит, холецестит, сильні запори) вже не маю сил, стан погіршується, старанно молюся, ходжу до церкви (поки утримуюсь, бо дуже слабкий), не хватає сили, прошу в Бога помочі або навіть смерті, полегшення болю. Не знаю що мені робити, я в розпачі... (Любомир)


Не панікуйте і не впадайте в розпач, це не личить християнину. Ці хвороби можна вилікувати! Дуже добре, що ви багато молитесь та ходите до Церкви.Часто сповідайтесь та причащайтесь та приступіть до Святого Єлеєпомазання,тримайте свою душу в чистоті. При таких хворобах потрібно строге дотримання дієти, мусить бути велика самодисципліна в харчуванні,повна відмова від алкоголю та дисципліна в прийнятті ліків.

Слідкуйте за якістю їжі, дуже часто ці хвороби виникають при порушенні режиму харчування та при відсутності контролю за якістю харчування. Наші діди мали здоровими нирки та підшлункову тому, що приймали просту і корисну їжу. Пам'ятайте, що лікування з порушенням схем прийому лік та порушення дієти може привести до погіршення, тому не втрачайте контроль за своїм лікуванням. Допоможіть своєму тілу подолати ці хвороби фізичними вправами, адже малорухомий спосіб життя провокує запори та інші відхилення, постарайтесь нормалізувати свою вагу. Придбайте відповідну медичну літературу, яка описує причини виникнення та способи лікування ваших хворіб, знання - непогана зброя в боротьбі з хворобою. Ще раз прошу вас не панікувати, а серйозно та відповідально взятись за своє здоров'я, наше тіло є храмом Святого Духа, тому не раз потрібно цей храм підремонтувати. Такі хвороби, як у вас на сьогоднішній день не є рідкісними, ними уражені багато людей і більшість навіть не знають, що виношують їх у собі. Працюйте над собою та дисципліновано лікуйтесь, і нехай наш Господь Ісус Христос, який є лікарем душ і тіл, вам допоможе.

о. Володимир Пенцак

Назад