Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Як розпізнати своє покликання?

• Як розпізнати своє покликання?

Для кращого розпізнавання свого покликання варто скористатись такими порадами:

-Багато молитись про допомогу Бога в розпізнаванні покликання. Слід зрозуміти, чи те, що хочу я, дійсно хоче від мене Бог.

-Бути відкритою до діалогу з іншими людьми, які вже зреалізувались в тому фаху, до якого ви відчуваєте покликання.

-Перебувати в постійному діалозі з своїм духовним провідником-людиною, яка знає історію вашої душі, а отже, історію ваших талантів та покликання.

-Багато самому працювати над реалізацією свого покликання. Якщо в процесі такої праці ви відчуваєте вдосконалення та вміння долати труднощі- це позитивний показник. Якщо ви розпочавши реалізацію свого покликання відчуваєте велику втому та незадоволення, слід прослідкувати, як довго і як часто такі негативні настрої вас атакують і, можливо, зробити висновок, що ви пішли не тією дорогою.Бог, який дає покликання, завжди дає достатньо сили для реалізації цього покликання.

-Правдиве покликання від Бога завжди націлене для добра не лише людини, якій це покликання дано, а для добра всіх інших людей. Якщо людина, реалізуючи своє покликання, дбає лише про власні вигоди, а на інших людей не звертає уваги, чи ще гірше, ігнорує та погорджує людьми, таке покликання не може бути від Бога.

Велике значення має і те, про яке покликання йде мова. Чим відповідальніше покликання, тим з більшою увагою та серйозністю слід до нього відноситись.

о. Володимир Пенцак

Назад