Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Коли я приходжу на сповідь мені стає соромно, я не можу відкритись священнику повністю, я починаю хвилюватись і розгублюватись. Як з цим справитись? (Таня)

• Коли я приходжу на сповідь мені стає соромно, я не можу відкритись священнику повністю, я починаю хвилюватись і розгублюватись. Як з цим справитись? (Таня)

Отче маю таку проблему: не можу вільно висповідатись тобто, коли я приходжу на сповідь мені стає соромно, я не можу відкритись священнику повністю, я починаю хвилюватись і розгублюватись, і от зараз я прочитала статтю що є видання про недосконалу Сповідь. Я думаю що зі мною якраз той випадок. Іноді чую, що люди навіть розказують свої життєві ситуації про своїх рідних, які в них стосунки і розказують цілу історію якоїсь проблеми, а я так не можу, я все роблю узагальнено і потім згадується що я те не сказала і те не сказала. Підкажіть будь-ласка, як з цим справитись як можна дійти до того щоб я так само могла легко і без упередження висповідатись! (Таня)

Перед сповіддю надзвичайно помічною є молитва до Святого Духа про поміч в добрій Сповіді. Коли ви готуєтесь до Сповіді, роблячи іспит совіст,і спробуйте робити собі на листочку нотатки, використайте ці записи під час Сповіді і це допоможе не розгубитись і не забути виявити всі прогрішення. Після Сповіді цей листок порвіть, щоб хтось не зміг його прочитати. Спробуйте знайти Церкву, де Сповідь відбувається в кабінках, це так само полегшує розгубленість та хвилювання. Робіть все, що є в ваших силах, щоб Сповідь була доброю, тому, що приховані гріхи перетворюють Сповідь в святотатство.

о. Володимир Пенцак

Назад