Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Підкажіть, будь-ласка, як переконати батьків, які прожили вже 27 років разом, але без шлюбу, взяти шлюб у церкві? (Таня)

• Підкажіть, будь-ласка, як переконати батьків, які прожили вже 27 років разом, але без шлюбу, взяти шлюб у церкві? (Таня)

Підкажіть будь-ласка як переконати батьків  які прожили вже 27 років разом, але без шлюбу, взяти шлюб у церкві. Коли я, їхня дочка, одружувалась, то наш отець попросив прийти батьків моїх для розмови. Коли моя мама і мій тато прийшли то вияснилось що Вони не в шлюбі, і наш священник сказав що Вони не мають права приймати Святе Причастя! Я розумію в силу свого розуміння наскільки важливим є Святе Причастя і як страшно є без постійного прийняття Святого Причастя. Ми вже з чоловіком ходили до Церкви і домовились про зустріч священника і моїх батьків, але вони (мої батьки) відмовились піти. Зараз я постійно нагадую що треба взяти шлюб, а мама постійно каже "Добре, добре але якось пізніше, не зараз" І так пізніше вже тягнеться два роки. Підкажіть як правильно говорити і що говорити, щоб Вони погодились взяти шлюб і щоб Вони зрозуміли наскільки це важливо. Дякую (Таня)

Ваші батьки дорослі люди і розуміють , що роблять . Якщо священник розмовляв з ними, і це їх не переконало взяти шлюб, то це означає лише одне: батьки не потребують шлюбу і їм, мабуть, комфортно жити в гріху. Прикро, що дорослі люди поводять себе  так безвідповідально. Моліться за їх навернення!

о. Володимир Пенцак

Назад