Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Що означає поняття "прокляття зламаного вінчання" і чи можна від нього вилікуватись молитвою читанням священником Святого Письма?

• Що означає поняття "прокляття зламаного вінчання" і чи можна від нього вилікуватись молитвою читанням священником Святого Письма?

Що означає поняття "прокляття зламаного вінчання" і чи можна від нього вилікуватись молитвою читанням священником Святого Письма?
Чи справді є таке прокляття чи це все забобони?
І ще, чи справді може людина покутувати своїм життям за гріхи родичів? Якщо так, то чи виліковує від цього молитва і піст?

Існує поняття благословення і поняття прокляття. Про ці поняття часто можна прочитати у Святому Письмі. Коли людина бажає іншим добра, щастя, благополуччя, миру і т.п. тоді вона благословляє, а коли навпаки бажає чогось злого ближньому, вживає матюки і т.п. тоді вона проклинає.

Як бачимо прокляття існують, а часто ми проклинаємо навіть не до кінця усвідомлюючи цього. На Повечір'ї співається: "З нами Бог!" Кожен християнин повинен пам'ятати, що найперша мета його життя - це жити з Богом, як тепер, так і у вічності. І коли людина живе з Богом, в молитві, пості, приймає Святі Тайни Покаяння і Євхристії (Причастя Тіла і Крові Господньої) тоді не слід їй боятись прокляття. Адже якщо з нами Бог, то хіба щось нам пошкодить? Слід боятись вічного прокляття у пеклі, через нерозкаянність і небажання бути з Богом.

Слід зауважити, що є багато т.зв. "проклять" вигаданих людьми в які не слід вірити. Вірити слід в Бога. А щодо гріхів родичів, то тут ви можете молитись за них і старатися їх напоумлювати, щоб не йшли дорогою гріха.

Назад