Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Скажіть будь-ласка чи можна вірити снам і намагатись їх розтлумачити?

• Скажіть будь-ласка чи можна вірити снам і намагатись їх розтлумачити?

Скажіть будь-ласка чи можна вірити снам і намагатись їх розтлумачити? Я ніколи не опускаю Літургію, але мені часто сниться церква... кажуть що це поганий знак і чи вірити цьому? (Марічка)

Зі Святого Письма довідуємося, що часто Бог чи ангели з'являлися людям уві сні, щоб попередити їх про якусь подію, застерегти від чогось чи підштовхнути до певної дії. Знаємо також і про те, що Йосиф, син Якова умів тлумачити сни людей. Це був дар від Бога для цього вірного слуги, який готовий був радше вмерти, поневірятися по тюрмах, аніж згрішити. Тепер ми бачимо, що сни пробують тлумачити люди, які не живуть праведним життям, можемо знайти численні "Сонники" на полицях книжкових магазинів, які насправді не можуть тлумачити правильно наші сни, а виконують лише роль забобонів.

Вірити потрібно лише єдиному Богу і повністю покладатися на Нього. Він дав нам життя, опікується нами, прагне щоб ми були щасливі, лише потрібно перебувати з Ним. Тоді саме Він дасть нам розуміння наших снів. Якщо сон має якесь значення і він є від Господа, то й сам Господь дасть нам можливість зрозуміти значення цього сну.

Так само й з тим, що нам сниться церква. Якщо в нашому щоденному житті храм асоціюється з чимось поганим і недобрим, то для таких сон де присутня церква вважатиметься недобрим знаком. Якщо ж для вас церква асоціюється з домом молитви, домом перебування Господа в Його Тілі і Крові, домом де ви приймаєте Св. Тайни Сповіді, Євхаристії і т.п., то церква у сні для вас не відіграватиме ролі недоброго знаку.

Назад