Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Великий стрес через батьків чоловіка, який мене не захистив і не підтримав. Просить незвертати уваги. Може мені розлучитися?

• Великий стрес через батьків чоловіка, який мене не захистив і не підтримав. Просить незвертати уваги. Може мені розлучитися?

В таких ситуаціях не потрібно робити необдуманих дій. Перш за все, потрібно зняти напругу, яку спровокував стрес. Почніть багато молитись з метою заспокоєння та прощення, яке б зняло почуття образи. Надзвичайну допомогу надасть вам Свята Сповідь та Причастя. Корисним було б звернення до психотерапевта, він би мав як спеціаліст вияснити, який у вас сон і які наслідки стрес залишив в організмі, можливо, що треба буде вдатись до медикаментів. І лише, коли буде знято цю нервову напругу, а в душі відбудеться прощення,  можна буде в спокійній обстановці вияснити з чоловіком причину постійних конфліктів і подальшу перспективу вашого сімейного життя. Розлучення –це не є християнський спосіб вирішення сімейних проблем. Відкрийте молитовник, знайдіть Святу тайну Подружжя та перечитайте текст присяги, яку складають молодята. Ці слова присяги колись говорили ви з чоловіком, тому нехай Бог в Тройці Святій єдиній, допоможе вам вийти з тієї зони сімейного конфлікту з відповідними уроками та висновками, які б на майбутнє унеможливили повтору подібного конфлікту.

о. Володимир Пенцак

Назад