Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

• Як мати світлий, ясний, тверезий розум, щоб відрізняти добро від зла? (Оксана)

• Як мати світлий, ясний, тверезий розум, щоб відрізняти добро від зла? (Оксана)

Слава Ісусу Христу! Зі мною сталися деякі події і я, напевно, пержила навернення: відчувала більшу близькість до Бога, стала дуже вразливою, увесь час хотілось плакати за гріхи, навіть при читанні Біблії і молитві (на вервиці) вдома. Не хотілось навіть ні з ким спілкуватись, не відчувала потреби, здавалось що втрачу ту чистоту,відчувала любов і багато іншого.
Я студентка, почався навчальний рік - і десь терміном до двох місяців в мене цей стан пройшов. я знаю, це через мої гріхи, нетерпиливість, невитривалість. Зараз мене деколи дуже дратують певні люди і тому подібне. Я боюсь довірити все Богові, віра стала меншою і менш щирішою. Я часто не можу відрізнити добро від зла: не знаю як поступила, чи як правильно поступати. постійно мучуся цими думками. Стаю слабшою..., що робити далі?Як мати хоча б світлий, ясний, тверезий розум, щоб відрізняти добро від зла? (Оксана)

Почитайте будь-ласка євангельську притчу про сіяча. В цій притчі ви дізнаєтесь про те, до якого грунту належить зараз ваша душа. Ця притча допоможе вам усвідомити, що хвилеве захоплення відрізняється від радикального навернення, ви зрозумієте, що від вас і лише від вас залежить, як ви реагуєте на Бога та Його Слово. Працюйте над собою, викорінюйте байдужість та лінивство, нетерпеливість та невитривалість, запровадьте молитовну самодисципліну, беріть участь в Церковних Богослуженнях, часто сповідайтесь та причащайтесь, читайте духовну літературу. Праця такого характеру перетворить вашу душу на родючий грунт, в якому зерна Слова Божого дадуть гарний плід і приведуть вас до преображення вашого духовного життя.

о. Володимир Пенцак

Назад