Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
Автор: rate1.com.ua/ua

10 хибних трактувань Біблії

Дата публікації: 24-11-2010
9-8-7
Важко говорити на тему Біблії, не провокуючи дискусію, котра швидко переростає у дебати. Проте історично склалося, що при читанні й перекладі Біблії виникли деякі упущення або просто помилки перекладу, які так і закріпились. Ось деякі з них:

1

Фруктом, що піднесла Єва Адамові, не обов’язково було саме яблуко. Адже словом «плід» у часи написання Біблії на Близькому Сході називали усі фрукти, та ще й горіхи. Ми звикли вважати цей плід з райського саду яблуком, хоча достеменно встановити це навряд чи можливо.

2

Змій, що підбив Єву зірвати плід пізнання з дерева, не був втіленням Сатани. Про нього лиш сказано, що він був «найхитрішим з усіх польових звірів, що їх сотворив Господь». Ім’я Люцифера згадується пізніше у латинському перекладі текстів від пророка Ісаї.

3

Усі ми звикли думати, що Ной взяв кожного виду тварин по парі. І це, виявляться, хибне твердження. «Чистих» (мабуть, більш правильно сказати кошерних) тварин було взято групами по 7, а «нечистих» по – 2. Згідно з давньоєврейським законом про «чисту» їжу, більшість тварин перебували у групах по 7.

4

Взагалі-то у Біблії не існує 10 окремих заповідей – їх 14. Католики перші три позиції об’єднали в одну заповідь, протестанти ж об’єднали дві останні. До того ж, є ще 10 «Ритуальних заповідей», або Ритуальний Декалог, який містить заборони на кшталт «Не варитимеш козеняти в молоці матері його». Останнє трактується як заборона Торою готувати будь-які страви, де змішані м’ясо та молоко.

5

Багато хто звик відносити термін «Непорочне Зачаття» до народження Ісуса. Трактують це так: Син Божий був народжений не в гріху. Однак насправді термін «Непорочне» Зачаття» стосується Його матері – Марії. Згідно з католицьким віровченням, Марія була народжена без первородного гріха, який решта людей успадкували від Адама і Єви. За задумом Творця, Марія була наділена повнотою благодаті.

6

На Різдво християни співають пісню, у якій згадуються три царі, котрі прийшли привітати народження Сина Господнього. Однак насправді у Біблії не йдеться про трьох царів. Єдиний зв'язок із числом «три» має кількість дарів, котрі вони піднесли Ісусові.

7

Ніде у Священному Писанні прямо не сказано, що Марія Магдалина була повією. Про неї згадується єдина річ – те, що вона була одержима сімома демонами.

8

Всупереч поширеній думці, блудний син не означає «той, що блукав світами». У цьому фрагменті тексту «блудний» – це той, що заблукав у духовному розумінні, чинив багато гріхів.

9

Вважається, що імператор Костянтин відіграв серйозну роль у становленні канону Нового Заповіту на Соборі в Нікеї у 325 році. Однак Костянтин, визнаний святим, лише зібрав Собор – сам він не мав голосу, був лише спостерігачем.

10

Багато хто вважає, що за кількатисячну історію християнства текст Біблії зазнавав неодноразових змін. Проте єдині зміни, що торкнулися Священного Писання, це помилки перекладу (як із верблюдом і вушком голки), деякі пропущені слова і орфографічні помилки. Свідомо текстів Біблії ніхто не змінював.

http://www.credo-ua.org/2010/11/36885

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 4 + 6.

Сторінками Біблії

Біблія

Цар Давид: славний і грішний

Один автор писав: «Я вірив, що знаю Бога. Так само вірив, що знаю Давида, але Бог, якого я знав, не був подібний до Давида. І серце Боже та серце Давида не були схожими ні у чому. Тому, читаючи свідчення Бога про Давида, я був вельми здивований. Із цього виникли дві гіпотези: або я не знав Бога, або я не знав Давида. Але свідчення Бога завжди істинне, навіть якщо не відповідає моєму розумінню…» Отож історія царя Давида – виклик шукати Бога, Його справедливість і Його наміри ...

Що стало з людською душею Ісуса після Воскресіння?

Оскільки Ісус Христос — істинний Бог і істинна людина, у Нього повинна бути людська душа. Що сталося з цією душею після Воскресіння? Чи така сама в неї доля, як у душі будь-якої іншої людини? ...

Чи правда, що євреї досі очікують прихід Месії?

Питання: «Чи правда, що євреї досі очікують прихід Месії? І якщо це правда, чому таким Месією не міг бути для них наш Господь Ісус Христос?»...

Звідки взялася дружина у сина Адама і Єви?

"Каїн спізнав свою жінку, і вона зачала й вродила Еноха; він збудував також місто й назвав це місто іменем свого сина – Енох" (Бут. 4, 17). Звідки у Каїна взялася дружина?...

Від кого походять люди?

З дитинства нас вчили, що первородний гріх – це непослух Богові перших двох людських істот, і після цього все людське потомство втратило первісну благодать, з'явилася смерть, розбещеність, гріхи...

Біблійна історія сотворення

Чи можемо ми з нашими науково-природничими знаннями про виникнення світу вірити ще біблійній історії сотворення? Вона розповідає про сотворення світу та всіх живих істот протягом шести днів...

50 приводів, навіщо читати Святе Письмо

«Незнання Святого Письма є незнанням Христа». «Християнин, який не живиться Писанням, – не живе». (св.Єронім) «Що вам здається більшим і більш знаменитим: слово Бога чи тіло Христа?» (св.Цезарій Арльський)...

Біблія – це дзеркало душі

Часто задумувався: чому Біблія є дзеркалом душі? ... Як пише апостол Яків у свому соборному посланні. Дзеркало. Хммм...а чому саме дзеркало? Адже дзеркало - це холодний предмет, котрий служить нам, щоб...

Архів новин