Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
29
301

Опис

Картинка приоритету свята Свят. Тихона Аматунтського


Святий Тихон Аматунський

Святий Тихон Аматунський був єпископом у V ст. у місті Аматунті на грецькому острові Крит. У давнину його дуже вшановували як чудотворця й опікуна виноградарів, тому що одного разу він чудесним способом пришвидшив дозрівання винограду. Ось чому в день святкування пам'яті св. Тихона подекуди існує звичай витискати до чаші сік із напівдозрілого винограду.

Духовні читання

Свят. Тихона Аматунтського

Читання

1 послання ап. Павла до Коринтян 1, 1-9

Павло, апостол Ісуса Христа, покликаний волею Божою, і брат Состен, Церкві Божій, що в Корінті, освяченим у Христі Ісусі, покликаним святим, з усіма, що прикликають на всякому місці ім'я нашого Ісуса Христа, Господа їхнього і нашого: Благодать вам і мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа. Завжди дякую за вас моєму Богові, за благодать Божу, що була вам дана в Христі Ісусі, бо ви в ньому збагатились усім - усяким словом і всяким знанням: Христове свідчення утвердилось серед вас так, що не бракує жодного дару ласки вам, що очікуєте об'явлення Господа нашого Ісуса Христа, який і закріпить вас до кінця, щоб ви були бездоганними в день Господа нашого Ісуса Христа. Вірний Бог, що вас покликав до співучасти зі своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим.

Євангеліє від Матея 13, 24-30

Сказав Господь притчу оцю: Царство небесне подібне до чоловіка, що був посіяв добре зерно на своїм полі. Та, коли люди спали, прийшов його ворог, і посіяв кукіль поміж пшеницею, й пішов. Коли виросло збіжжя і вигнало колосся, тоді й кукіль появився. Прийшли слуги господаря і кажуть до нього: Господи, хіба не добре зерно ти посіяв на твоїм полі? Звідки ж узявся кукіль? Він же відповів їм: Ворог-чоловік зробив це. Слуги йому кажуть: Чи хочеш, ми підемо його виполемо? — Ні, каже, щоб, виполюючи кукіль, ви часом не вирвали разом з ним пшениці. Лишіть, нехай росте до жнив одне і друге разом. А в часі жнив скажу женцям: Зберіть перше кукіль та зв'яжіть його в снопи, щоб його спалити, а пшеницю ж складіть у мою клуню.