Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
252627282930
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Опис

Картинка приоритету свята Муч. Леонтія


Святі Леонтій, Іпатій і Теодул

У І ст. намісник Фенікії Адріан наказав трибунові Іпатієві ув'язнити побожного християнина, воєводу Леонтія. Але дорогою до міста Триполіс Іпатій важко занедужав. За порадою сотника Теодула він помолився до Бога, в якого вірив Леонтій, і одразу видужав. Це чудо справило на обох старшин таке велике враження, що після зустрічі з Леонтієм вони прийняли св. Хрещення. Тоді Адріан наказав Іпатія і Теодула вбити мечами, а Леонтія повісити на чотирьох палях і бичувати аж до смерті.

Духовні читання

Муч. Леонтія

Читання

1 послання ап. Павла до Коринтян 3,18-23

Браття, нехай ніхто себе не зводить. Як кому з вас здається, що він мудрий у цьому віці, хай дурним стане, щоб зробитися мудрим, бо мудрість цього світу є глупота в Бога. Написано бо: Він ловить мудрих їхніми хитрощами; І ще: Господь знає думки мудрих, що вони марні. Тому нехай ніхто не хвалиться людьми; усе бо ваше: чи Павло, чи Аполлос, чи Кифа, чи світ, чи життя, чи смерть, чи теперішні, чи майбутнє - усе ваше, ви ж Христові, а Христос Божий.

Євангеліє від Матея 13, 36-43

В той час, коли Ісус прийшов додому, підійшли до Нього Його учні й кажуть: Виясни нам притчу про кукіль, що на полі. Він у відповідь сказав їм: Той, хто сіє добре зерно — це Син Людський; а поле — це світ; добре зерно — це сини Царства; а кукіль — це сини лукавого; ворог, що його посіяв, — це диявол; жнива — це кінець світу; а женці — це ангели. Так, як збирають кукіль і у вогні палять, так само буде при кінці світу: Син Людський пішле своїх ангелів, і зберуть вони з Його Царства всі спокуси і тих, що чинять беззаконня, і вкинуть їх до вогненної печі: там буде плач і скрегіт зубів. І тоді праведні засяють, як сонце, в Царстві Отця свого. Хто має вуха слухати, хай слухає.