Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
1
2
34567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Опис

Картинка приоритету свята Ап. Юди, брата Господнього


Святий Юда Тадей

Святий Юда Тадей народився у родині Клеопи, брата св. Йосифа Обручника, і Марії, двоюрідної сестри Пресвятої Богородиці. Він був братом Господнім і одним із 12 Христових апостолів. Після зіслання Святого Духа апостол Юда Тадей проповідував Христову віру в Юдеї, Самарії, Ідумеї, Месопотамії, Лібії, Персії, де прославив Господа мученицькою смертю - розп'яттям на хресті.

Апостол Юда Тадей залишив нам одне послання, в якому застерігав вірних перед єретиками і фальшивими провідниками. Він прославився численними чудами і його дуже почитають у нашому народі.

1 послання ап. Павла до Коринтян 4, 5-8

Браття, не судіть, нічого передчасно, поки Господь не прийде і не освітить те, що скрите в темряві, та виявить задуми сердець, і тоді кожному хвала буде від Бога. У всьому, що я сказав, брати, я на собі й на Аполлосі дав вам приклад на вашу користь, щоб ви від нас навчилися, як сказано: Нічого понад те, що написано, щоб ви не неслись гордо один над одного проти іншого. Хто бо тебе підносить? Що маєш, чого б ти не одержав? Коли ж одержав, чому хвалишся, неначе б не одержав? Ви вже наситилися! Без нас царюєте! Коли б то вже царювали, щоб і ми разом з вами царювали!


Євангеліє від Матея 13, 44-54


Сказав Господь притчу оцю: Царство Небесне подібне до скарбу, схованого в полі, що чоловік, знайшовши, ховає і, радіючи тим, іде, і продає все, що має, і купує те поле. Царство Небесне іще подібне до купця, що шукає добрих перел. Знайшовши одну дрогоцінну перлину, іде, продає все, що має, і купує її. Подібне також Царство Небесне до невода, що, закинутий у море, набрав усякої всячини. Коли він виповниться, тягнуть його на берег і, сівши, збирають, що добре, у посуд, а непридатне викидають. Так буде при кінці світу: ангели вийдуть і відділять злих від праведних і кинуть їх до вогненної печі: там буде плач і скрегіт зубів. Чи ви це все зрозуміли? — Так, Йому відповіли. Тоді сказав їм: Ось чому кожний книжник, навчений про Царство Небесне, подібний до господаря, який виймає зі свого скарбу нове і старе. Коли Ісус скінчив ці притчі, пішов звідти. Прибувши в Свою батьківщину, Він навчав їх у їхніх синагогах.

Духовні читання

Ап. Юди, брата Господнього

Читання

Ап. Юди, брата Господнього