Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
12345
6
7
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Опис

Картинка приоритету свята Муч. Агрипіни


Свята Агрипіна

Свята Агрипіна була побожною дівчиною і походила зі знатного римського роду. Замучили її за Христову віру 262 року в час правління імператора Валеріана. Мощі св. мучениці, при яких діялися численні чуда, перенесли на Сицилію. Св. Агрипіну призивають на поміч проти злих духів, прокази й громовиці.

Духовні читання

Муч. Агрипіни

Читання

1 послання ап. Павла до Коринтян 6, 20-7, 12

Браття, прославляйте Бога тілами вашими і вашими душами, які є Божі. Відносно того, що ви мені писали, то воно добре чоловікові не займати жінки. Однак, з уваги на розпусту, кожний хай має свою жінку і кожна хай має свого чоловіка. Хай чоловік віддає належне жінці, так само й жінка - чоловікові. Жінка не має влади над своїм тілом, а чоловік; так само й чоловік не має влади над своїм тілом, а жінка. Не ухиляйтесь одне від одного, хіба що за взаємною згодою до часу, щоб перебувати на пості й молитві, а потім сходьтеся разом, щоб не спокушав вас сатана вашою нестриманістю. Кажу це як пораду, а не як наказ. Я бажав би, щоб усі люди були, як я, та кожний має свій особливий дар від Бога, один - такий, а другий -інший. Кажу ж нежонатим та вдовицям, що добре їм, коли зостануться, як я; але, коли не можуть стриматися, нехай одружуються, ліпше одружитися, ніж горіти. Одруженим же наказую не я, але Господь: Жінка нехай не розлучається зо своїм чоловіком; коли ж розлучиться, нехай зостанеться незаміжня, або нехай помириться з чоловіком, і чоловік нехай не відпускає жінки. Іншим же кажу я, не Господь: Коли який брат має невіруючу жінку вона погоджується з ним жити, нехай її не відпускає.

Євангеліє від Матея 14, 1-13

В той час, коли прийшла чутка до Ірода четверовласника про Ісуса, він сказав до своїх слуг: Це Іван Хреститель. Це він воскрес із мертвих, і тому чудодійні сили діють у ньому. Бо Ірод був схопив Івана, зв'язав його і вкинув у темницю через Іродіяду, жінку брата свого Филипа. Іван бо говорив до нього: Не можна тобі її мати. Він хотів його вбити, та боявся народу, бо його мали за пророка. Коли настав день народження Ірода, дочка Іродіяди танцювала перед усіма й догодила Іродові; і він, клянучись, обіцяв її дати, чого тільки попросить. Вона, під намовою матері своєї, сказала йому: Дай мені тут на полумиску голову Івана Хрестителя. І засмутився цар, але, задля клятви і тих, що разом за столом були, велів дати, і послав стяти голову Іванові в темниці. Принесли, отже, на полумиску його голову і дали дівчині, а та подала своїй матері. І прийшли його учні, взяли тіло і поховали його. І пішли та сповістили про те Ісуса. Почувши це, Ісус відплив звідти човном у пустинне й самітне місце; народ же, довідавшись про це, пішов за Ним із міст пішки.