Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
2930311234
567891011
12131415161718
1920
21
22232425
2627282930311

Опис

Картинка приоритету свята Свят. Еміліяна, ісповідника, єп. Кизицького


Святий Еміліян був єпископом міста Кизика у першій половині VIII ст. за правління імператора Лева, який 726 року видав едикт, що забороняв вшановування святих образів. Еміліян сміливо визнав і обороняв почитання святих ікон, за що його прогнали з Кизика на заслання, де він закінчив життя святого визнавця.

Духовні читання

Не треба брати собі до серця того, що діється навколо нас.

Господь. Сину, у багатьох справах маєш бути таким, що нічого не знає і вважає себе померлим на цій землі, що для нього ввесь світ на хресті роп`яли.
Багато також треба недочувати і більше думати про те, що тобі приносить спокій. 
Корисніше відвертати свої очі від того, що тобі не подобається і лишити кожному його гадку в спокої, ніж сперечатися з ним. 
Коли міцно триматимешся Бога і вважатимеш на Його суд, легше буде тобі поступитись перед іншим. 
Слуга. О, Господи! Де ж то ми зайшли? 
Ось над дочасною втратою плачемо, ради невеликого зиску клопочемось і вганяємося, а про душевну втрату забуваємо і рідко коли пізніше її собі пригадуємо. 
На те, що дуже мало або цілком ніякої користі не приносить, вважаємо, а недбайливо проминаємо те, що дуже потрібне; бо людина всім серцем прив`язується до світових речей і якщо зараз не отямиться, із вподрбанням потрапляє у видимий світ.

Читання

Ап. – 1 Кор. 126 зач.; 2, 6-9.

6. Ми ж говоримо про мудрість між досконалими, - не про мудрість цього віку, ані про мудрість князів цього віку, що загибають; 7. але говоримо про мудрість Божу в тайні, закриту, що її Бог призначив перед віками нам на славу; 8. її ніхто з князів цього віку не спізнав, бо коли б спізнали, то не розп'яли б Господа Слави, 9. але, як написано: «Те, чого око не бачило й вухо не чуло, що на думку людині не спало, те наготував Бог тим, що його люблять.»

Єв. – Мт. 90 зач.; 22, 15-22.

15. Тоді фарисеї пішли й радили раду, як би його впіймати на слові. 16. І вислали до нього своїх учнів разом з іродіянами. “Учителю”, –кажуть ті, – “ми знаємо, що ти щиросердий і що дороги Божої навчаєш по правді й не вважаєш ні на кого, бо не дивишся людям на обличчя. 17. Скажи нам, як тобі здається: Чи дозволено давати кесареві податок, чи ні?” 18. Ісус же, знаючи їхнє лукавство, озвався: “Чого мене спокушаєте, лицеміри? 19. Покажіть мені гріш податковий.” Ті принесли йому динарій. 20. Він спитав їх: “Чий це образ і напис?” 21. Відповідають йому: “Кесарів.” Тоді він до них каже: “Віддайте ж кесареве кесареві, а Боже Богові.” 22. Почувши це, ті здивувались і, полишивши його, відійшли.