Позначення свят і служб

Велике свято
Середнє свято
Середнє свято
Мале свято
Мале свято
Мале свято

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Церковний календар

ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
31
12

Опис

Картинка приоритету свята Муч. Флора й Лавра


Святі Флор і Лавр були рідними братами, які працювали каменярами. Вони допомагали у зведенні поганської святині головним будівничим Проклові і Максимові. За Божою ласкою після закінчення роботи обидва будівничі та їхні помічники навернулися до Христової віри. Тоді вони порозбивали поганських ідолів, а святиню віддали християнам. За це поганський староста наказав новонавернених християн спалити живцем у сухій криниці.

Духовні читання

Задля вічного життя треба зносити всі труднощі.

Господь. Сину, хай не зламають тебе труднощі боротьби, через які ти піднявся ради мене, ані журби хай не згинають дуже, але в усякій пригоді нехай підсилює і втішає тебе моя обітниця.
Я є в силі заплатити вчасно і надто. 
Не довго тут гаруватимеш і не завжди пригнітатиме тебе біль. 
Зачекай трохи і хутко побачиш кінець лиха. 
Прийде одна така година, коли скінчиться вся праця і клопіт. 
Благеньке і коротеньке все те, що з часом минається. 
Що робиш, роби добре, працюй вірно у моєму винограднику – я буду твоєю нагородою. 
Пиши, читай, співай, зітхай, мовчи, молися, мужньо знось усі труднощі і прикрощі – вічне життя варте всіх тих, та ще більших труднощів. 
Прийде спокій однієї днини, що її Господь об`явить, і не буде тоді дня, ні ночі, як у теперішню хвилину, але вічне світло, нескінчена ясність, тривалий мир і безпечний відпочинок. 
Тоді не скажеш: "Хто звільнить мене від цього смертного тіла?" (Рм. 7,24). 
І не гукнеш: "Горе мені, що моя мандрівка така довга!" (Пс. 119,5). 
Бо смерть щезне, і настане спасіння у цілковиту розкіш, без усілякої непевності серед блаженних радощів милого і світлого товариства. 
О, якби ти побачив нев`янучі вінці святих у небі! А як славно веселяться тепер ті, ким світ погорджував і вважав їх за таких, що не варті жити. 
Справді, ти зараз упокорився б аж до земного пороху і бажав би радше всім підлягати, ніж старшинувати хоч би над одною людиною. 
І не бажав би собі в цьому житті веселих днів, але радше тішився б тим, що терпиш Бога ради, і вважав би найбільшим зиском те, що люди тебе за ніщо мають. 
О, якби то ти зрозумів це і закарбував собі глибоко в серці, тоді яким чином міг би хоч раз пожалітися? 
Чи не годиться задля вічного життя зносити всі труднощі? 
Це не мала річ втратити або набути Царство Небесне. 
Тому підніми лице своє до неба. Ось я, а зі мною всі мої святі; вони вели на цьому світі велику боротьбу, а тепер втішаються, тепер вони у безпеці, тепер мають спокій і навіки залишаться зі мною у царстві мого Отця.

Читання

Гал. 204 зач.; 2, 21-3, 7.

21. Я не відкидаю Божої благодаті: бо коли законом оправдання, то тоді Христос умер даремно. 1. О нерозумні галати! Хто вас зачарував, вас, перед очима в яких був зображений Ісус Христос розп'ятий? 2. Одне лиш хочу від вас знати: Чи ви прийняли Духа завдяки ділам закону, а чи тому, що повірили проповіді? 3. Невже бо ви такі безглузді? Почавши духом, завершуєте тепер тілом? 4. Невже стільки ви натерпілися марно? Коли б лиш марно! 5. Чи ж той, хто подає вам Духа і творить чудеса між вами, чи ж він робить це завдяки ділам закону, а чи тому, що ви повірили проповіді? 6. Як Авраам “увірував у Бога, і це було зараховано йому за оправдання”, 7. - тож зрозумійте, що тільки віруючі - правдиві сини Авраама.

Єв. – Мр. 22 зач.; 6, 1-7.

1. І вийшовши звідти, прибув у свою батьківщину, а слідом за ним пішли й його учні. 2. Якже настала субота, він почав навчати у синагозі; багато з тих, що його слухали, дивувались, кажучи: "Звідкіль оте в нього? Що то за мудрість, що йому дана, і такі чуда, що діються його руками? 3. Хіба ж він не тесля, син Марії, брат Якова, Йосифа, Юди та Симона? І сестри його - хіба не тут між нами?" І брали йому це за зле. 4. Але Ісус промовив до них: "Нема пророка без пошани, - як тільки у своїй країні, між власною родиною та у своєму домі." 5. І неспроможен був створити там ніякого чуда, лише вилікував деяких недужих, поклавши на них руки; 6. і вражений був їхньою невірою. І ходив кругом по селах, і навчав. 7. І покликав дванадцятьох і заходився їх посилати по двох, даючи їм владу над нечистими духами.