Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
по Жива Вервиця (adm)
Автор: credo-ua.org

Програма урочистостей з нагоди відзначення 150-х роковин від дня народження Митрополита Шептицького

Дата публікації: 29-07-2015
УГКЦ
У середу, 29 липня, у Львові урочисто відзначатимуть 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Зокрема, о 10.00 год. в Архикатедральному соборі Святого Юра відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Опісля на мирян очікує урочисте посвячення пам’ятника Андрею Шептицькому на Святоюрській площі та мистецька програма. Для зручності мешканців, які не зможуть потрапити до собору, на площі перед пам’ятником будуть споруджені екрани, де відбуватиметься пряма трансляція Божественної Літургії. Як розповіла Марта Литвинюк, керуючий справами виконавчого комітету, допомагати усіх охочим отримати правильну інформацію будуть 70 волонтерів.

Хочу звернутись до львів’ян, оскільки це грандіозна подія для нашого міста. Будь ласка, обмежте в середу в’їзд у центральну частину міста своїми автомобілями. Галичани завжди славились своєю гостинністю. Треба показати, які ми гостинні, і не паркувати в недозволених місцях автомобілі, не перешкоджати руху колони. Будуть перекриті декілька вулиць, будуть чітко визначені місця для паркування автотранспорту. Буде облаштована санітарна зона. Прогнозується 50-70 тисяч паломників, які приїдуть на ці урочистості. Містом розпрацьована схема на пл. св. Юра і біля Оперного театру. Щодо безпеки – ми у тісній співпраці з міліцією, буде задіяна Муніципальна дружина», – зазначила Марта Литвинюк, в.о. міського голови Львова – керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

Зокрема, визначені місця для паркувань усіх прочан, які приїдуть до Львова на урочистості із зазначенням маршрутів громадського транспорту, які курсують наближено до пл.Св.Юра (вул. Городоцька (цирк), вул. С.Бандери, пл. Кропивницького, перехрестя вул. Шевченка – вул. Городоцька).

Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, з місць паркування до собору св. Юра можна буде дістатись такими маршрутами:

Шевченківський район:
- вул. Клепарівська, 39 (стадіон «СКА») – автобус №28 до зупинки «Цирк»
- вул. Батуринська (стоянка біля скверу) – автобус №28 до зупинки «Цирк»
- просп. Чорновола, 95-100 (місця відведені для зупинок транспортних засобів) – автобуси №17, 28, 31, 34, 41, 51
- вул. Шевченка 24-72 (вздовж вулиці) – звідти через Ярослава Мудрого буде зручно дійти пішки до площі св. Юра, або автобус №49 до зупинки «Цирк».
Сихівський район:
- вул. Зелена, 147 (ТЦ «Арсен») – автобуси №15, 24, 46
- пр. Червоної Калини, 60 (ТЦ «Арсен») – автобуси №7, 16, 32, 41, 42, 46
- пр. Червоної Калини, 42-52 (бокова смуга руху) – автобуси №7, 16, 32, 41, 42, 46
- пр. Червоної Калини, 57-77 (бокова смуга руху) – автобуси №7, 16, 32, 41, 42, 46
- пр. Червоної Калини, 62 (ТЦ «ВАМ») – автобуси №7, 16, 32, 41, 42, 46
- вул. Стрийська,199 (стадіон «Арена Львів») – автобуси №10, 25, тролейбуси №2, 20.
Залізничний район :
- вул. Городоцька, 300 (ТЦ Метро) – автобуси №21, 28
- вул. Виговського, 100 (супермаркет «Сільпо») – автобуси №16, 21, 33, 45, 48, тролейбус №10
- вул. Патона, 37 (ТЦ Арсен) – автобус №21, тролейбус №10
- вул. Любінська, 168 (Аеропорт) – автобус №48, тролейбус №9.
Франківський район:
- перехрестя вулиць Наукова-Кн. Ольги – автобуси №10, 25, 41, 51, тролейбуси №2, 20
- вул. Наукова, 35а ( супермаркет «Сільпо») – автобуси №10, 25, 41, 51, тролейбуси №2, 20.
- вул. Княгині Ольги, 120 (ТЦ Арсен) – автобуси №10, 25, 41, 51, тролейбус №2, №20.
Личаківський район:
- пл. Є. Петрушевича – автобуси №24, 46, трамваї №1, 9
- вул. А.Вахнянина, 29 (територія прилегла до Центру творчості дітей та юнацтва Галичини) – трамвай №7
- вул. О. Довбуша – пішки до вул. Підвальної, далі – автобуси №15, 29, 36, трамваї №6, 7.

Також для забезпечення комфортного доїзду прочан до площі Св. Юра, буде збільшено кількість автобусів та посилено роботу громадського транспорту на існуючих маршрутах. Крім того, у зв’язку з можливим великим напливом прочан, які прийдуть вшанувати митрополита Андрея на площу св. Юра, 29 липня з 7.00 год. до 20.00 год. відбудеться перекриття руху транспорту вул. Є. Озаркевича (зі сторони вул. Городоцької), вул. Шептицьких (від вул. Сєченової), вул. Митрополита Андрея (зі сторони С.Бандери), вул. Устияновича (від вул. К. Рилєєва), вул. Листопадового Чину (від вул. Гоголя), вул. Новаківського (зі сторони вул. Листопадового Чину) та вул. Матейка (зі сторони вул. Листопадового Чину).

А пішою ходою на площу можна буде дістатися з боку основних вулиць: Листопадового Чину та вул. Митрополита Андрея та інших бічних вуличок, за винятком вул. Озаркевича, рух по якій буде перекритий повністю, оскільки вона використовуватиметься для організації проведення заходу. Завершаться заходи з нагоди відкриття пам’ятника Митрополиту Андрею в Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Тому прохання до мешканців та гостей міста обмежити заїзд та паркування приватних авто в центр міста в післяобідню пору. Також 29 липня буде обмежений заїзд великогабаритного транспорту до міста. Львівська міська рада просить усіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до ситуації.

«Щодо організаційних речей, то спільно з Церквою ми пропрацювали заходи безпеки: з міліцією, Державтоінспекцією, СБУ, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, ЛКП «Муніципальна дружина» та медичною службою міста. Тож міліція та муніципальна дружина забезпечуватимуть порядок під час проведення заходу, поблизу площі Св. Юра чергуватимуть бригади швидкої медичної допомоги, а також буде забезпечено біотуалети та смітники у спеціально відведених зонах. У зв’язку із підвищеним рівнем безпеки та масовим скупченням людей, прохання не брати з собою скляну тару під час проведення заходу на площі. Сама площа задля комфорту прочан буде розділена турнікетами на кілька секцій. Під час заходу будуть працювати волонтери, які матимуть усю необхідну інформацію та скеровуватимуть людей у відповідні зони розташування на площі. Волонтерів можна буде розпізнати по футболках і кепках із зображенням митрополита Андрея Шептицького», – зазначив Євген Бойко, начальник управління внутрішньої політики ЛМР.


Програма урочистостей 
29 липня 2015

09:00 – Архиєрейська Божественнна Літургія та урочисте відкриття і посвячення музею митрополита Андрея Шептицького владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії у с. Прилбичі (Яворівського р-н, Львівська обл.).
10:00 – Архиєрейська Божественна Літургія в Архикатедральному соборі Святого Юра, очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.
13:00 – Урочисте посвячення пам’ятника Слузі Божому Андрею Шептицькому на Святоюрській площі
14:00 – Мистецька програма на Святоюрській площі
17:00 – Прем’єра ораторії Мирослава Волинського «Я тебе кличу» у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Лібрето Анни Волинської.

30 липня 2015
15:00 – Національний музей у Львові (вул. Драгоманова 42) – відкриття виставки «На пошану Основнику», присвяченої митрополитові Андрею Шептицькому.

http://www.credo-ua.org/
Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 8 + 1.

Останні новини

Гузар

Вінницькі ІТ-шники спільно з УГКЦ розробили мобільний додаток «Цитати Любомира Гузара»

11 жовтня у Вінниці презентують мобільний застосунок “Цитати Любомира Гузара” за участю його безпосередніх розробників – отця Ігоря Яціва, речника УГКЦ і колишнього прес-секретаря Блаженнішого Любомира Гузара...

Богородиця

У Львівській духовній семінарії відбудеться конференція, присвячена іконі Львівської Богородиці

13 жовтня 2017 року в конференц-залі Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (м. Львів, вул. Хуторівка, 35) відбудеться конференція, присвячена вшануванню ікони Львівської Богородиці...

вбивство

Блаженніший Святослав: евтаназія — це вбивство

З християнської точки зору, евтаназія завжди є злочином, вбивством, оскільки ми прямо, свідомо і добровільно забираємо передчасно в людини її життя. Таку позицію...

молодь

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю

Улюблена в Христі молоде! Щороку у Квітну неділю радію, що маю нагоду звернутися до вас із пастирським словом та разом із вами пережити Вхід Господній у Єрусалим – свято Господнього тріумфу, яке впроваджує нас у пасхальне таїнство страждання, смерті й воскресіння Христа, щоб уже через тиждень бути з ...

життя

У празник Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ відзначить День подяки за дар життя

7 квітня 2017 року Українська Греко-Католицька Церква, відповідно до прийнятої Синодом єпископів Програми протидії абортам в Україні, відзначить День подяки за дар життя, закликаючи вірних усвідомити цінність та гідність життя людини, виявити Богові вдячність за дар свого життя та за життя своїх ближніх...

папа

25 ФАКТІВ ПРО ПАПУ ІВАНА ПАВЛА II

. Став першим Римським Папою неіталійського походження, обраним за останні 455 років, одним з наймолодших Понтифіків в історії і першим Папою слов'янського походження...

блудний син

Третій тиждень посту - повернення до дому Отця

Богослужіння третього тижня святого Великого посту мають тематичні особливості, які можуть викликати в нас певне здивування. Протягом цього тижня богослужіння пропонують нам заглибитися у зміст притчі Ісуса про милосердного Отця і блудного сина...

папа

Папа Франциск: Великий Піст – це перехід від рабства до свободи

«Подих Божого життя звільняє нас від задушливого повітря смутку та примирення з обставинами, до якого ми звикли», – сказав Папа Франциск у проповіді...

пістт

Про що нам говорять богослужіння Великого посту

Богослужіння перших днів Великого посту закликають нас зі самого початку правильно розставити акценти. Літургійні тексти першого тижня – це простора проповідь про характер християнського посту, з якої можна зробити висновок, що піст полягає не стільки у якихось практиках, скільки у стосунках: зі собою самим, з Богом і з ближніми...

блаженіший

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства з нагоди Великого посту

Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства до вірних Української Греко-Католицької Церкви з нагоди Великого посту...

папа

Терпеливо зносити надокучливих людей — учинок милосердя

Вимога порадити, перестерегти і навчити ближнього не повинна спонукати почуватися вищим від інших, а пізнавати себе самого, перевіряючи себе на послідовність із тим, що навчаємо. На це вказав Папа Франциск ...

папа

Глава УГКЦ закликає духовенство долучитися до Дня молитви за мир, проголошеного Папою Франциском

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, відповідаючи на заклик Святішого Отця, закликав єпископів, душпастирів і богопосвячених осіб УГКЦ, 20 вересня 2016 року, провести День молитви ...

Архів новин