Додати інформацію про об'єкт!

Якщо Ви володієте інформацією про об'єкт якого ще немає у нашій базі каталозі то Ви можете допомогти нам.

Заповнити анкету
про об'єкт

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Ваші побажання

Якщо у Вас є побажання чи пропозиції по роботі порталу, або Ви хочете нам допомогти напишіть нам, будь ласка

 

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Церква/Храм Львівська Архиєпархія УГКЦ Церква Св. Анни

Дата заснування: 07-06-2010

Церква Св. АнниХрам Св. Анни відомий ще з XVI ст., коли він був святинею цеху кравців. У XVIII ст. паломники приходили до нього з молитвою до Чудотворної Ікони Матері Божої. Після другої світової війни храм був закритий. Повернений вірним на початку 1990-х pp

Костел Святої Анни і монастир — пам'ятник історії і архітектури в Львові (Україна) на перехресті вулиць Городоцкой і Шевченко (колишньою Яновськой). Після легалізації УГКЦ будівля перейшла у власності цієї конфесії і називається храм Святої Ганни. Дерев'яний рімо-католіцький костел Святої Ганни заклали в 1507 році на місці, де міською вартою були убиті і поховані цехи кравців, що бігли з Львова підмайстра. У 1509 році костел згорів і лише в 1599 році був відновлений. Нинішня будівля збудована в 1730 році. Специфічні межі бароко поєднуються із скромністю і простотою розчленовувань, конструкцій, ліній силуету, скромністю декору і інших ознак ренесансу. Пізніший елемент — башта, побудована в 1927 році архітектором Б. Віктором з куполом в стилі арт-деко. Перед баштою прибудований тригранний притвор, оформлений пілястрами. Колишній костел є однонефную базіліку з гранованою триярусною баштою на фасаді, збудована з каменя і цегли. Перекриття склепінчасті, дах похилої з сигнатурою. За баштою по центру розміщений фронтон, фланкирований вазами. Арочні віконні прорізи в обрамленнях.У радянські часи в церкві був склад, а пізніше каси, які називали городоцкимі (від назви вулиці Городоцкойї вулиць). У храмі сучасний інтер'єр після реставрації 1997 років. Монастирська будівля, яка примикає з південного боку, зберегла характерні межі архітектури XVIII століття.

Адреса

  • Район: Залізничний
  • Місто: ЛЬвів
  • Вулиця: Городоцька
  • № будинку: 32
  • Телефон / Факс: (032) 2333172
  • Email:
  • www:
  • Імя та прізвище настоятиля: о. Роман Шафран

Богослужіння в будні та святкові дні

Понеділок

Вівторок

Середа

Четверг

П'ятниця

Субота

Неділя

Богослужіння на піст

Понеділок
Вівторок
Середа
Четверг
П'ятниця
Субота
Неділя