Додати інформацію про об'єкт!

Якщо Ви володієте інформацією про об'єкт якого ще немає у нашій базі каталозі то Ви можете допомогти нам.

Заповнити анкету
про об'єкт

Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Ваші побажання

Якщо у Вас є побажання чи пропозиції по роботі порталу, або Ви хочете нам допомогти напишіть нам, будь ласка

 

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Церква/Храм Львівська Архиєпархія УГКЦ Церква Покрови Пресвятої Богородиці

Дата заснування: 07-06-2010

Десь у тридцятих роках, бо, скажімо, Вікіпедія, дає як дату 1932, сайт УГКЦ - 1934, пан Мельник у своїй статті про Личаків - 1930р, а Львівцентр - 1938р..

У тридцятих роках 20ст. було побудовано храм названий на честь Матері Божої Остробрамської. Проектував храм Тадеуш Обмінський, керував будовою С. Нойгоф. Храм було освячено у жовтні 1934 року. Після 2 свотової війни тут була книжкова база.
Будівля була побудована в 1932 р. польським архітектором Тадеушем Обмінським як римсько-католицький храм. З північного боку до храму примикає висока башта на зразок флорентійської кампаніли. Будівництво храмового комплексу було завершене в 1938 році.
Будівництво костьолу велося стараннями римсько-католицького архієпископа Болеслава Твардовського. Головний корпус - у формі старохристиянської базиліки. Дуже оригінальною для архітектури Львова є дзвіниця (кампаніла) заввишки до 60 метрів.
Храм був гарнізонним, обслуговував розташовану поблизу військову частину. Пастирське обслуговувавння здійснювали ченці селезіяни.
За часів незалежності отці-селезіяни УГКЦ що були надіслані на навчання до Риму ще перед війною, прибувши до Львова, очолили реконструкцію храму. 14 жовтня 1994 року відбулась Божествення Літургія.

Після другої світової війни костел був закритий і використовувався як книжковий склад.
У 1992 р. храм був освячений як грекокатолицька церква Покрови Пресвятої Богородиці. Нині ця споруда належить ордену салезіан східного обряду.

 
Церква Покрови має прибудову початку нинішнього століття - це дитячо-юнацький молодіжний центр «Ораторія» святого Домініка Савіо.
У 2005 році в прибудові храму був виявлений бронзовий бюст Володимира Леніна, який планували переплавити в церковний дзвін. Далі про ці плани була одна статейка, та зараз її вже не можу загуглити.
 


Адреса

  • Район: Личаківський
  • Місто: Львів
  • Вулиця: Личаківська
  • № будинку: 117
  • Телефон / Факс: (0322) 712071 (0322) 744048
  • Email:
  • www:
  • Імя та прізвище настоятиля:

Богослужіння в будні та святкові дні

Понеділок

Вівторок

Середа

Четверг

П'ятниця

Субота

Неділя

Богослужіння на піст

Понеділок
Вівторок
Середа
Четверг
П'ятниця
Субота
Неділя