Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: dyvensvit.org

Дітей необхідно оточити тим, що вони люблять, - Крістін Барнетт

Дата публікації: 01-08-2013
Ми вже згадували у темі місяця дівчинку з глибокою формою аутизму - Карлі Флешман. Сьогодні ж хочемо познайомити вас із Джейкобом Барнеттом, якому у віці двох років лікарі також встановили діагноз "аутизм". Але батьки продовжували активно з ним працювати, навчатись і найстрашніші передбачення не справдились. Такі випадки як з Карлі чи Джейкобом показують всім, що діти постійно потребують, аби з ними займались, дарували їм увагу. Адже кожна дитина може розвиватись згідно досконалого Божого задуму, а ми повинні допомогти їй у цьому. Неважливо хвора чи здорова, дитина потребує любові для повноцінного життя і розквіту своїх талантів та обдарувань.

Джейкобу Барнетту з Індіани діагноз «аутизм» був встановлений у віці двох років. Ступінь тяжкості розладів був охарактеризований як «помірний або серйозний». Його мамі, Крістін Барнетт, сказали, що її син, ймовірно, ніколи не навчиться читати. В даний час Джейкоб проходить навчання на ступінь магістра в галузі квантової фізики, і був названий майбутнім лауреатом Нобелівської премії.

Експерти говорять про те, що рівень IQ у 14-річного Джейкоба вищий, ніж у Альберта Ейнштейна. В одному з телевізійних шоу, Крістін Барнетт поділилася з телеглядачами деякими подробицями з життя Джейкоба.

Крістін говорить, що лікарі, які встановили Джейкобу діагноз, попередили, що її син, можливо, ніколи не навчиться читати і самостійно зав’язувати шнурівки на черевиках. Його скерували на програму спеціальної освіти. Через деякий час Джейкоб перестав говорити.

Він проходив дуже інтенсивний курс терапії, на якому фахівці навчали його найпростішим навичкам і намагалися відновити його мову. У вільний від занять час мама Джейкоба стала помічати, що її син робив дивовижні речі. Він відновлював по пам’яті побачені карти, запам’ятовував всі місця і вулиці, які коли-небудь відвідував, вимовляв абетку в прямому і зворотному порядку, все більше захоплювався математикою. Коли він знову заговорив, то навчився говорити на чотирьох мовах.

На питання, чи пам’ятає Джейкоб цей період свого дитинства, він відповідає ствердно. Каже, що любив вибудовувати предмети в ряд за певною моделлю, яка означала для нього конкретну числову послідовність, і що, з боку це напевно виглядало як безлад.

Одного разу, коли Джейкобу було близько трьох років, мама відвезла його за місто, щоб помилуватися на зірки. Вони лежали на даху автомобіля, слухали джаз і дивилися на небо. Через кілька місяців вони відправилися в місцевий планетарій, і професор, який проводив лекцію, став задавати питання про складні фізичні поняття, такі як розміри небесних тіл, рух супутників навколо планет, тощо. Яким же було здивування Крістін, коли її син почав відповідати на запитання професора. На той момент, Джейкобу було всього три з половиною роки. Зараз він говорить, що так сталося тому, що та лекція була дуже «тривіальною».

Джейкоб вступив до університету у віці 11 років, і в даний час вивчає математику і квантову фізику.

«Я думаю, що кожна дитина прекрасна, і у кожної дитини є своє особливе обдарування. Неважливо, з якими труднощами ви стикаєтеся, неважливо, що ви трохи відрізняєтеся від інших. У випадку з Джейкобом, потрібно було тільки виявити це і підлаштуватися під нього», - говорить Крістін Барнетт. Вона додає, що дітей необхідно оточити тим, що вони люблять, нехай це музика, мистецтво чи будь-які інші речі, які їх приваблюють. Це і є ключем до всього.

За матеріалами: 1school.com.ua

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 1 + 8.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...