Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: dyvensvit.org

Як підготуватись до любові?

Дата публікації: 18-07-2011

Хочеш принца - будь принцесою

Підготовку потрібно почати з себе. Всі ми бажаємо, щоб наш обранець мав масу хороших рис. Але чи є ці риси у нас самих? Чи готові ми бути цнотливими, не тільки в тому вузькому сенсі, в якому розуміється нині це слово. Внутрішня чистота, цілісність світогляду, думок і вчинків, яка не обумовлюється зовнішніми факторами - ось, що таке цнотливість. Чи зможемо ми зберігати вірність? Чи вміємо ми зберігати любов? Які ми, таке і наше оточення, таких людей ми і залучаємо до себе.

Важливо ще до шлюбу навчитися любити в піднесеному розумінні цього слова. Якщо ви будете світитися радістю, добром, відкритістю, то 60% успіху вже досягнуто (беріть на себе трохи більше, ніж половинку роботи)!

Хочете, щоб ваш обранець не був похмурим - намагайтеся бути радісними, не дратувався через дрібниці - випромінюйте спокій. В крайньому випадку, у вас завжди буде залізобетонний аргумент: «Але я такого собі ніколи не дозволяю!».

Якщо в вас будуть переважати позитивні якості, то й обранця легше буде знайти, ніж якщо ви з скривдженим і незадоволеним обличчям станете чекати щасливого принца.

На превеликий жаль (і в цьому причина малої кількості міцних сімей), підліткам мало хто пояснює, в чому стрижень любові.

Для мене вираз «шлюб за розрахунком» раніше носило різко негативний відтінок. Дійсно, який може бути розрахунок в почуттях? Але, сім'я - це не тільки почуття, це спільні інтереси і спілкування, продовження роду. Чи можна в цьому, більш глибокому шарі відносин, покластися тільки на почуття? Чи не виявиться через короткий проміжок часу, що найближча тобі людина просто нецікавий, у вас різні життєві принципи і цілі?

Ще порада дівчатам - не поспішайте розлучатися з невинністю. Щоб не казала реклама і навіть ваші друзі (особливо чоловіки) про свободу в отриманні задоволень, розкутості, незалежності, кожен чоловік гранично високо цінує чистоту своєї обраниці. Навіть підсвідомо у нього з'являється відповідальність за долю тієї, для якої ти не просто епізод статевого життя.

Згадайте людей протилежної статі, які Вам подобалися останнім часом. А тепер оцініть, наскільки вони підходять на роль вашого чоловіка (дружини): чи готова ця людина до випробувань чи він улюбленець долі, чи потрібні йому діти чи веселе проведення часу? Якщо з такими людьми, які вас приваблюють, важко побудувати міцне сімейне щастя, значить, щось не так з вами, і вам потрібно серйозно зайнятися своїм світоглядом, творенням себе.
http://dyvensvit.org

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 2 + 2.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...