Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
Автор: ДивенСвіт

Як виховувати впертих дітей?

Дата публікації: 19-05-2011

Дітям властиві всі типи особистостей, темперамент кожної дитини суворо індивідуальний. У деяких батьків спокійні, мирні і поступливі діти, в той час як в інших діти по всьому будинку сіють хаос і безлад. Справлятися із норовливими дітьми не завжди просто. Знайти спосіб боротися з упертими дітьми досить складно, але ось декілька порад, які допоможуть їх трохи заспокоїти.

Навчіться говорити "ні" і говоріть це серйозно

Це може бути найскладнішим, але вміння відмовляти своїм дітям є важливою складовою миру в домі. Вперті діти можуть з легкістю діяти на нерви своїм батькам, і іноді, здається, набагато простіше здатися і поступитися, ніж дотримуватися своєї думки. Але, будучи твердим у своєму рішенні, ви зможете встановити певні межі для впертих дітей, які вони повинні поважати. Однак проявіть розум і прислухайтесь до нашої наступної поради.

Збережіть енергію для більш масштабної боротьби з дитиною

Внаслідок того, що справлятися з вельми енергійною дитиною може бути втомливим, прибережіть свою енергію для більш важливих випадків, не звертаючи уваги на дрібниці. Нічого страшного, якщо ваша дитина не хоче вдягати той одяг, який ви для неї підібрали. Нехай малюк сам вибирає повсякденний одяг, навіть якщо він не поєднується. Проте іншою є ситуація, коли ваша дитина хоче скористатися гострими ножицями або хоче перебігати дорогу замість того, щоб тримати вас за руку на перехрестях. У таких випадках дотримуйтеся своєї думки: «ні» - значить «ні».

Підбирайте великі місця з відкритим простором

Більшу частину часу у таких дітей дуже багато вільної енергії. Вони можуть дуже втомити, поки ви будете намагатися контролювати і переконати їх. Насправді, більшість дітей із сильним темпераментом постійно скаржаться на рамки, в які ставлять їх батьки. Підшукайте місця, наприклад, великі парки, де ваші діти зможуть вільно побігати й витратити свою енергію. Дозволивши їм побігати, пограти і весело покричати, ви зможете змусити їх в потрібний час уважно послухати і вести себе належним чином.

Надавайте дві альтернативи, не більше

Внаслідок того, що постійний контроль, накази і настанови про те, що потрібно робити - те, чого не виносять вперті діти (і те, чому вони найчастіше піддаються), надання альтернативи може згладити суперечки. Вони можуть самі вибрати: їжу, одяг, іграшки. Вони будуть раді наданому їм вибору. Ніколи не пропонуйте їм більше, аніж дві альтернативи, щоб їм не було складно вибирати. Або те, або інше, нічого більше.

Забирайте гроші і йдіть

З певної причини найбільш поширеним місцем, де діти вважають за краще вести себе неналежно і вдаватися до спалахів гніву, є магазини. Для багатьох батьків, які ходять по магазинах зі своїми дітьми вже звично, що все це закінчується плачем і криком дітей. Але все ж таки робити покупки необхідно. При перших ознаках поганого поводження необхідно кидати все і негайно йти з магазину.

Діти швидко розуміють, що в магазинах необхідно вести себе правильно, інакше в них більше не буде можливості піти туди знову.

Іноді все зводиться до того, що підходить вам і вашій родині. Не буває ідеальних рішень. Всі запропоновані поради та рекомендації покликані допомогти лише в загальних випадках, а не в конкретних ситуаціях. Проявіть свої найкращі якості, вдихніть глибше і посміхайтеся тоді, коли вам хочеться кричати.

http://dyvensvit.org/simja/177/3641

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 4 й 9.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...