Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: http://www.mama-tato.com.ua

Як характер мами впливає на дитину?

Дата публікації: 13-06-2012
Ні для кого не секрет, що багато в чому виховання і розвиток дитини безпосередньо залежить від того, яким характером володіє її мама. Безумовно, виховуючи свою дитину, любляча мама намагається прищепити їй тільки найкращі і правильні життєві цінності, зробити дитину доброю, працьовитою і розумною людиною. Але іноді буває, що захоплюючись якимись стереотипами, мами забувають про головні правила розвитку та виховання своєї дитини. Отже, давай дізнаємося, яким характером володієш ти, і яку дитину ти в результаті виростиш?

Дуже любляча і дуже вимоглива мама

Любляча мама бажає своїй дитині тільки добра. Звичайно, вона хвилюється за своє чадо, тому намагається постійно контролювати його життя. Адже в нинішньому світі так багато небезпек і так хочеться захистити свою дитину від них. 

Не любляча, але вимоглива мати

У таких матерів діти дуже швидко дорослішають, так і не відчувши всю повноту дитинства. В результаті, подорослішавши, вони намагаються компенсувати всі втрачені моменти і надолужити непрожиті дитячі враження. 

Такі люди не прагнуть заводити сім'ї і виховувати своїх дітей. Для них дитинство, по суті, тільки почалося, і вони хочуть повною мірою ним насолодитися. І коли вони дозріють для повноцінного дорослого життя, сказати досить складно. 

При цьому, минулі свої дитячі роки вони згадують, як не найприємніший період свого життя. З матерями ж у них складаються переважно поверхневі холодні відносини.

Байдужа матір

У таких сім'ях ростуть діти, буквально, надані самі собі. Для них не існує ніяких заборон, вони можуть в суспільстві піднімати розмови на делікатні, а часом і заборонені теми. Такі діти відчувають, що їм дозволено все, що вони захочуть. Але при цьому, вони можуть відчувати певні психологічні проблеми, серед яких: самоприниження, недовірливість, непотрібність, самотність і т.д. 

У різних ситуаціях це може дати зовсім непередбачувані результати. Адже дитина без певного вектора руху просто-напросто не знає, куди їй рухатися. І в результаті вона може вибрати шлях найменшого опору. А такий шлях далеко не завжди є для найкращим і найбільш правильним.

Золота серединаІдеальним є варіант, коли мама адекватно оцінює свої вимоги до дитини, в міру проявляє свої почуття, просить дитину робити тільки найнеобхідніші речі, не лає за незначні проступки і дрібниці і поблажливо ставиться до слабостей і деяких прохань свого чада. При цьому намагається виражати в чіткій і доступній формі свої прохання, попутно пояснюючи дитині, навіщо вона це просить, і що в результаті вийде. 

У таких мам діти виростають емоційно врівноваженими, вихованими. Помірний прояв маминих почуттів допоможе в майбутньому навчитися дитині самій любити, а також дозволяти іншим любити себе. Крім того, це допоможе дитині стати дисциплінованою і цілеспрямованою! 


Але, на жаль, в результаті такої надмірної опіки і контролю дитина росте забитою, неврівноваженою і заляканою. Вона нездатна самостійно приймати рішення, адже за неї практично все завжди вирішує мама. 

У підлітковому віці це може відгукнутися проблемами з алкоголем і наркотиками, а також, регулярними пагонами з дому і дружбою з неблагополучними соціальними колами. В результаті вростає слабохарактерна людина або людина, схильна до скоєння злочинів. 
http://www.mama-tato.com.ua

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 6 й 5.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...