Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
Автор: Анастасія Колосовська

Вікно у чоловічу мужність очима жінки

Дата публікації: 06-06-2011

Справжній чоловік не той, хто критикує, не той, хто показує, як впав духом сильний чи наскільки успішною могла би бути людина дії. Належне слід віддати тому, хто є на полі битви, чиє обличчя вкрите пилюкою, потом і кров'ю, хто героїчно бореться..., хто переживає велике піднесення, глибоку відданість, присвячує себе видатній справі, хто, в кращому випадку, вкінці здобуває лаври переможця, а в гіршому – у випадку програшу принаймні програє, наважуючись на великий ризик, тому він ніколи не буде серед тих холодних, боязких душ, які не зазнали ані перемог, ані поразок.

Теодор Рузвельт

Писати про хлопців та чоловіків насправді не є справою дівчини чи жінки. То є дуже складно. До кінця природи чоловіка нам не пізнати. Та й навіщо пускатись в докладні огляди? Достатньо черпати для себе те, що буде просто життєво необхідним у будуванні стосунків, дивлячись на чоловіка. Оскільки «жоден чоловік не може сказати тобі, хто ти така як жінка, жоден чоловік не може виголосити вирок твоїй душі, красі... Адам аж надто ненадійне джерело...» Так само і ми, дівчата і жінки не можемо винести вирок чоловікові, обговорюючи його природу і покликання у світі. Можемо дати пораду, підтримати своїми заохоченнями, дати зрозуміти, що потребуємо їхнього захисту і сили. Довести свою жіночу прихильність і віру у чоловічу перемогу!

Це буває непросто, вірю. Часом незрозумілі, неприборкані вчинки хлопців, чоловіків змушують кремпуватись, ніяковіти і часом з острахом оглядатись. Але, можливо, варто подумати про те, що хлопець може не знати, куди спрямувати оцю свою силу, або ж взагалі не розуміє свого правдивого покликання: боротись, перемагати, дарувати безпеку і впевненість у поєднанні з ніжністю і романтичним своїм серцем. З іншого боку, «кожен чоловік хоче бути героєм і потребує знати, що він сильний... В серці кожного чоловіка живе щось шалене» («Дике серце»). Бачите, тут є якась відмінність. Один юнак поривається до ситуацій, де вирує небезпека, де його потребуватимуть, як хороброго лицаря. Другий юнак знайде собі «комфортну позицію», де панує спокій, де не потребуватимуть його безпосереднього втручання у ситуації, де саме чоловікові відводиться першочергова роль.

В очах одного молодого чоловіка ти, подруго, прочитаєш: «Виграти битву! Здобути і врятувати красуню! Пережити пригоду! Бути в ритмі життя повсякчас! Докладати зусиль! Залишатись сильним і стійким під будь–яким тиском! Стати для неї героєм! Бути вірним Богу!» В очах іншого промайне: «Я непевний у своїй силі... А хіба ти цього потребуєш? Романтика – це не моє! Мої поривання і зацікавлення не зворушать тебе... Я надто непостійний...»

«Як це сталося, що коли чоловіки заглядають у своє серце, то не знаходять там чогось геройського і шаленого, натомість бачать лише злість, похіть і страх». Можливо і ти стикалась, красуне з такою неприємністю. Або навіть з цією: «Чоловіки – боягузи? Це чоловіки, що не можуть одружитись з жінкою, яку тягнуть за собою роками. Це ті, які не стануть перед священиком і не скажуть, що насправді думають» («Дике серце»). Ми, дівчата, не можемо осуджувати хлопців за це. Ми не здатні розглядіти усі приховані закутки чоловічого єства. Нам це не під силу! Богу прекрасно відома чоловіча природа. Тому, коли йому важко розібратись у собі і дати відповіді на незрозумілі питання, що виникають повсякчас, допоможи йому, красуне! Нагадай про той момент, коли Бог дарував йому життя і запитай: «Невже ти думаєш, що Господь задовольняється цим твоїм слабким поводженням? Бог і я, знаємо... Ти можеш більше! Ми в тебе віримо!»

Як би там не було, всюди добре відчувати присутність дівчини, жінки. Чути її голос, дивитись в її очі, сповнені віри у мужність свого друга. Допомогти йому реалізувати свої бажання, підтвердити його рушійну силу! Перейматись його переживаннями. Намагатись розділяти з ним свою думку, проявляти зацікавленість у чоловічих захопленнях, адже вони приносять йому задоволення, радість і, думаю, що вдвічі більше юнаку, чоловіку буде приємніше, коли ти підійдеш і скажеш: «Любий...Я тут чула, що в п'ятницю буде матч. Можливо, ти б хотів піти?» Або ж: «Я нічого не тямлю в автомобілях і механіці цій, але мені цікаво за тобою спостерігати в гаражі! Можливо, я зможу чимось допомогти?» І все, що в цьому дусі!

Бачите дівчатка, для сильної статі почути слово визнання і захоплення є дуже важливим. Воно підбадьорює і дарує справжнє задоволення (так само, як і їхнє захоплення нами). Коли все взаємно – все довершено!

Без вашої чоловічої сили і підтримки, без вашого захоплення нашою п'янкою красою – ми не зможемо цвісти! Тому ми, дівчата і жінки, просимо вас, хлопці та чоловіки, залишатись хоробрими і водночас романтичними в серці. Подаруйте нам своє хоробре серце, будучи «шаленими героями», запросіть у свою пригоду, до чого вас прикликав Бог! Натомість ми, дівчата і жінки, подаруємо вам смиренність і лагідність у кожному віддиху життя, про що просить нас Богородиця!

У чоловічій силі криється велике бажання жінки дарувати себе у всій своїй красі!

У чоловічій силі криється велич мужності, яка збурює в жінці переживання, що справджуються далеко за межі кокетства!

У чоловічій силі – багатство його самого!

Хлопці та чоловіки! Нам потрібна ваша сила! Не забувайте нам її підносити!

http://dyvensvit.org/adam-i-jeva/170/3881

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 4 й 9.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...