Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
по Марія Колодій
Автор: simya.com.ua

“Вінець безшлюбності” чи самоза­про­грамованість на самотність?

Дата публікації: 14-07-2011

Самотність “молодих, талановитих, красивих” дівчат в наш час – дуже поширене явище. Бабці-знахарки в таких випадках ставлять впевнений діагноз – “вінець безшлюбності” – і далі діють кожна за своїм, віками перевіреним, рецептом. 

В жодному разі не хочемо применшити значення цих психотерапевтичних процедур, однак пропонуємо спробувати альтернативний підхід. Спробуй усунути п’ять основних причин самотності, закладених у твоєму характері.
Одразу попередимо, що ця стаття не для тих, хто схильний, прокинувшись вранці, дбайливо поправляти на собі “вінець безшлюбності”, що дістався в спадщину від покійної прапрабабусі як родове прокляття за те, що років так 150 тому дуже вже любила бабка, коли до міста входили гусари… А тепер за її веселу вдачу розплачується рідня до сьомого коліна.
У подібних теоріях, можливо, і є якийсь сенс. Але тільки в тому випадку, якщо ти, ретельно проаналізувавши свою поведінку, ніяк не знаходиш пояснення своїй самотності Тоді можна й у родовід свій зазирнути. І то обережно – адже це не прохідний двір, це минуле. “Гуляти” там треба з особливою обережністю і не кожній бабці це під силу.
Тому, перш ніж іти до бабки, щоб зняти “вінець безшлюбності”, проаналізуй свою поведінку. А може, все значно простіше?
Психологи виділяють п’ять основних причин жіночої самотності

Перша причина самотності: “Я не варта кохання”
Якщо підійти до будь-якої дівчини та поставити запитання “Чи варта ти кохання?”, вона може навіть трохи образитися й неодмінно відповість “Так!”.
Але в тому й справа, що дуже багато дівчат глибоко в душі вважають себе надто “буденними”, неяскравими. Або, навпаки, надто “глибокими” для того, щоб “просто” подобатися чоловікам.
Скажи чесно: чи сумнівалася ти після першого побачення з симпатичним тобі хлопцем у своїй привабливості саме для нього? Чи намагалася швиденько знайти у схованках своєї душі щось яскраве та запропонувати йому, такому милому?
А як щодо підсвідомої потреби принести йому екстрим-задоволення в ліжку? Причому на шкоду своїм бажанням.
Така манера поведінки притаманна дівчатам, невпевненим у своїй привабливості. Що найгірше: ця непевність зчитується чоловіками миттєво і сприймається як істина. Якщо ти сама не віриш у те, що тебе можна кохати такою, яка ти є, то хто ж повірить?
Навчися подавати себе як приз! Не бійся втратити хлопця, який тобі сподобався. Нехай іде й усе життя потім шкодує про свою втрату! Така поведінка пробуджує у чоловіках мисливця і вони “сліду” вже не втрачають.

Друга причина самотності: гіркий досвід минулих років
Перше кохання прекрасне! Це знають усі. Але є в першому коханні прихована “ложка дьогтю”: воно лягає своєю тінню на всі подальші закоханості. І, якщо дівчині під час першого великого кохання довелося відчувати біль через його неуважність або навіть зраду, її підсвідомо знову і знову приваблюватиме саме такий тип чоловіків. Так, здебільшого саме такі чоловіка напрочуд привабливі! А інші – ті, які обіцяють бути надійними та турботливими, здаватимуться прісними “ботанами”.
Розширюй спектр своїх пошуків! Пам’ятай, що кохання іноді приходить не одразу. І саме те кохання, яке не спалахнуло, як багаття, рясно полите твоїм гірким минулим і гарячими мріями, а тихенько доспіле – найміцніше. Тепле, вірне…

Третя причина самотності: бажання прикувати чоловіка до своєї стрункої ніжки
Є така грубувата, але дуже правильна приказка: “Чоловіка, як козла, треба тримати на довгому повідку. А то і сам піде, і кілок вирве”.
Здається, очевидна істина: навіть у разі дуже палкого кохання треба все-таки залишати за чоловіком право мати особисту територію. Це може бути риболовля, більярд, покер. Навіть порнофільми або стриптиз – однаково!
Треба вміти визнавати за чоловіком право на особисте життя, хоч навіть і ризиковане на твою думку. Але бажання прикувати чоловіка якомога міцніше притаманне саме тим жінкам, які втомилися від самотності. Чоловіки відчувають, що їх от-от “зв’яжуть” по руках і ногах і… Йдуть!
А дівчатам, які так завзято прагнули одержати гарантії щастя, позбавляючи хлопця права на хобі, знову залишається самотність.

Четверта причина самотності: невміння вибудувати дружні стосунки з коханим
Так-так, чоловік – це теж людина, а не сексуальна машина, здатна зрідка дарувати подарунки та потребувати догляду.
Частий побічний ефект самотності: звичка ділити будь-яке лихо та радість тільки із собою, найкращою. Відчуваєш, що зустріла чоловіка, з яким могла б прожити все життя? Старанно вибудовуй між собою і ним духовний місток. Поділися з ним своїми думками про прочитані книжки, уподобані фільми, обговорюй усе, що тебе хвилює, насамперед із коханим, а не з колегою по роботі.
До речі, міцний духовний зв’язок – це саме те, що утримує чоловіка від зради. Принаймні, у цьому зізнаються деякі чоловіки.

П’ята причина самотності: звичка покладатися тільки на свої сили, на свою правоту
Самотніх дівчат саме життя привчає до того, що право вибору – тільки за нею. І відповідальність за свій вибір – теж. І якщо в житті звиклої до самотності жінки з’являється чоловік, вона насилу відмовляється від свого права “першого голосу”. Чоловік повинен почуватися сильнішим, йому просто необхідне усвідомлення того, що він – опора! А якщо ти й без нього на всі руки майстер – то до чого тут він? І знову: “Здраствуй, самотність!”
Дай чоловікові право бути чоловіком! Адже це так приємно – зняти зі своїх плечей нелегкий тягар відповідальності за все. Не віриш, що він прийме правильне рішення? А ти спробуй! Зрештою, хто сказав, що ти розумніша та досвідченіша, ніж він? З іншого боку, приймати рішення – таке ж вміння, як і всі інші, йому можна навчитися. І якщо матуся не навчила цьому твого коханого, а за всіма іншими параметрами він тобі підходить, тоді що ж – доведеться йому вчитися “на ходу”.

http://www.chasipodii.net

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 2 й 2.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...