Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: kyrios.org.ua

Золота дружина

Дата публікації: 10-07-2012

Жила собі звичайна на вигляд селянська родина. Чоловік і дружина. І займалися вони тим, що вирощували яблука в своєму саду, а по осені продавали їх. Тим і жили.

Сталося так в один рік, що урожай селянин не зібрав - не встиг, бо захворів. Велика кількість яблук зігнила. Що ж робити? Якщо не продати урожай, то сім'я не виживе. Селянин зібрав всі гнилі яблука у віз і поїхав на ринок - продавати, що є. Благословила його любляча дружина і сказала, що все буде добре. З тим селянин і поїхав.

І ось по дорозі зустрічається йому купець. І бачить, що їде селянин по дорозі на ринок, а його віз сповнений гнилих яблук. Здивувався купець і каже:

- Що ж ти, дурню, робиш? Везеш на ринок гнилі яблука, у тебе ж їх ніхто не купить!
- Та знаю, купче,- відповідає селянин, - тільки от робити нема чого - продати треба, а то загинемо ми з дружиною.
- Та-а-а... Ось буде тобі від дружини, коли ти ні з чим з ринку повернешся. З потрохами з'їсть!
- О, купче, за це не турбуйся. Дружина в мене золота. Вона мене будь-яким любить і приймає.
- А ось такого не буває, мужик! - відповідає купець.
- Ще й як буває! Золота у мене дружина!

Тоді купець запропонував посперечатися:

- Ось давай, мужик, посперечаємося. Зараз ми повертаємося до тебе додому і говоримо, що яблука гнилі, і їх ніхто не купив, і що жити взимку не буде на що. Якщо твоя дружина дійсно така, як ти кажеш, то ти виграв - я тобі віддам ось цей капшук із золотом - не на одну зиму вистачить. А якщо виявиться, що ти брешеш, і твоя дружина вчинить тобі скандал, то я виграв і заберу твого коня з возом. По руках?
- По руках!

І ось повернулися вони до селянина додому. З порога він засмучений каже дружині:

- Жінко, біда! Не продав яблука! Погано взимку буде!
- Що ти, милий. Про що ти говориш. Ти повернувся, і то добре. Та ще й гість з тобою. То-то радість! Проходьте, втомилися мабуть з дороги і зголодніли? Зараз вмитися подам і на стіл накрию. Відпочинете і поїсте.

І ось вона швиденько несе глечик з водою, щоб вмитися, рушник подає, за стіл садить. Дивується купець, але про себе думає, що це цирк при сторонніх. Думає: «Побуду тут подовше, вона обов'язково зірветься!» І ось сидять вони за столом, дружина селянина за ними доглядає, вся світиться від радості, а купець час від часу все розмову переводить на не проданий урожай, та як вони зиму жити будуть. А дружина селянина весь час йому відповідає:

- Все влаштується як-небудь, проживемо! Зараз головне, щоб чоловікові і гостю добре було.

Дивується купець ще більше. Довго вони так сиділи. Зрештою, купець зрозумів, що програв суперечку. Дістає свій капшук і каже:

- Так, мужик, багато чого я побачив на цьому світі, але таких золотих жінок, як у тебе - не бачив. Правий ти був. Ось твої гроші і живіть щасливо! - З тим і відкланявся.

www.kyrios.org.ua

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 1 + 4.

Домашня Церква

діти

10 фраз, які не можна говорити дитині

Будь-яка притямна людина розуміє, що при спілкуванні з дитиною треба ретельно як добирати слова, так і фільтрувати зміст сказаного. Фрази «Нащо я тебе народжувала?» і її більш «лагідний» аналог «Звідки ти взявся на мою голову?»...

любов

10 правил любові

Любити – справа непроста. Дуже часто під словом “любити” криється низка стереотипів. Щоб їх розвіяти – публікуємо текст о. Тихона Кульбаки про те, що ж насправді означає “любити”...

любов

Люди одружуються для щастя… А що стається потім?

Люди укладають шлюб у сподіванні, що це зробить їх щасливими. Те, що виростає поміж ними за рік, два або десять, буває неймовірним. Нерідко температура почуттів знижується, і подружжя нагадує двоосібну спілку, покликану до виконання життєвих завдань. Інколи ...

людина

Перед обличчям самотності

Лист жінки з будинку престарілих. Просто прочитайте...

дитина

Як виховувати хлопців?

Мудре виховання — це турбота про тіло і дух, оскільки вихованець не є ані ангелом, ані звіром ...

чоловіки

Чоловік мусить відірватися від матері

Невільницький емоційний зв’язок сина з матір’ю призводить до того, що хлопець почувається загубленим і не має впевненості у власній чоловічості, а також стає надто залежним від жінки. Ця залежність вражає чоловічу гордість...

діти

11 шкідливих фінансових звичок, які не варто передавати дітям

Привчити дитину до ощадливості, вміння рахувати й не тринькати гроші не так уже й легко. Одними умовляннями та виховними бесідами не обійтися. Насамперед діти звертають увагу не на слова, а на дії ...

діти

10 порад для батьків

Потреба відчуття свободи вибору є закорінена глибоко в людській натурі. Вона з'являється ще у немовлят, які реагують сміхом і радістю на ігри, в яких самі можуть встановлювати правила гри. І це повністю природно, що діти прагнуть до незалежних ...