Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
Автор: Жива Вервиця

Кімната

Дата публікації: 17-05-2010
Звичайно я не розповідаю свої сни іншим людям, але я хотів би поділитися з вами одним незвичайним сном, який мені один раз приснився.

Як християни ми добре «знаємо» такі речі як «Бог любить мене» і «Христос умер за грішників». Ми чули про це багато разів, але пил звичного може затемнити велич і глибину цих простих істин. Ми повинні здути з них пил і нагадати самим собі – яку життєву силу вони в собі несуть.

Сон, що мені приснився в сіру, холодну ніч як би підбив підсумок тому,що Ісус зробив для мене і для вас.

Я хочу розповісти цей сон, тому що нам потрібно завжди пам’ятати про Божу благодать.

Мені снилося, що я знаходжуся в якійсь кімнаті. Там не було меблів, крім одних стелажів уздовж однієї стіни, що були заповнені невеликими коробками. Це було схоже на бібліотечні каталоги, де перелічуються назви книг і імена авторів за абеткою. Стелажі були цілком заповнені, від підлоги до стелі, і здавалися нескінченними у всіх напрямках, і вони мали кожен свою назву.

Коли я підійшов ближче, перше, що звернуло мою увагу, це напис на одній з коробок «Дівчата, що мені подобалися». Я відкрив її і почав схвильовано перебирати картки, що там знаходилися. Я швидко закрив цю коробку, шокований тим, що я дізнався про всі імена, що знаходилися там.

Я відразу зрозумів, де я знаходився. Ця кімната являла собою систему нескінченного каталогу мого життя. Тут були зібрані записи всіх моїх дій, від великих до самих незначних, так детально, що навіть моя пам'ять не змогла б змагатися.

Почуття подиву і цікавості, змішане з жахом переповнювало мене, коли я почав навмання відкривати ці коробки і виявляти їхній уміст. В одних я знаходив радісні і приємні спогади, інші приносили таке почуття сорому і жалю, що мені хотілося увесь час оглядатися – чи не бачить цього хтось ще.

Поруч з коробкою за назвою «Друзі» знаходилася коробка: «Друзі, яких я зрадив». Назви були такі різні, - одні стосувалися звичайного, повсякденного життя, інші були трохи дивними: «Книги, що я читав», «Неправда, що я говорив», «Розрада, що я приносив», «Жарти, над якими я сміявся». Деякі були майже смішні у своїй точності: «Те, що я кричав на своїх братів». При читанні інших мені було не до сміху: «Те, на що я скаржився, коли жив з батьками», «Речі, що я зробив у гнів». Я не переставав дивуватися змісту. В одних було більше карток, чим я очікував. В інших – набагато менше, ніж я сподівався.

Я був вражений величезним обсягом життя, що я прожив. Чи був би в мене у мої двадцять років коли-небудь час, щоб написати кожну з цих тисяч, мільйонів карток? Але кожна картка говорила правду. Кожна була написана моїм почерком. На кожній стояв мій підпис.
Коли я відкрив коробку з написом «Пісні, що я слухав», я побачив, що картки вже просто не вміщуються. Вони були дуже тісно упаковані одна до одної і навіть після того, як я пройшов два чи три метри, я не зміг знайти кінця цієї коробки. Я закрив її, з соромом не стільки якої якості була музика, але від того, скільки часу було на неї витрачено.

Коли я підійшов до коробки з написом «Похітливі думки», я відчув як тремтіння пройшло по моєму тілу. Я відкрив коробку лише на мить, не палаючи особливим бажанням довідатися її розміри, і витяг одну картку. Я здригнувся від детального змісту. Мені стало боляче від думки, що такий момент міг бути записаний.

Раптово на мене нахлинуло майже тваринне почуття сказу. У голові звучала одна-єдина думка: «Ніхто не повинен бачити ці картки! Ніхто ніколи не повинен бачити цю кімнату! Мені потрібно знищити їх!»

У божевільному сказі я накинувся на ці коробки. Їхні розміри мене не хвилювали. Я повинен спалити всі ці картки. Я перевертав коробки, але як я не намагався, я не міг витрусити їхнього вмісту на підлогу. Мені вдалося витягти одну картку, але я не міг порвати її, тому що вона була така тверда як сталь.

У повному розпачі, знищений і абсолютно безпомічний, я поставив коробку на місце. Навпроти цієї стіни було написане моє ім’я. Глибокий і жалісний стогін вирвався з моїх грудей.

І потім я побачив це. Маленька коробочка, що називалася «Люди, з якими я поділився Євангелієм». Вона виглядала яскравіше, ніж всі інші, новіше, начебто нею майже не користувалися. Картки, що там знаходилися, я міг легко порахувати, і вони вільно б помістилися б в одній руці.

І потім прийшли сльози.

Я почав плакати. Ридання були настільки сильними, що від болю звело шлунок і мене усього почало трясти. Я упав на коліна і плакав. Я плакав від сорому, від нищівного сорому, що поглинав мене. Стелажі миготіли перед моїми залитими сльозами очима. Ніхто ніколи не повинен знати про цю кімнату. Я повинен закрити її і сховати ключ.

Але коли прийшли сльози, я побачив Його. Ні, будь-ласка, тільки не Він. Тільки не тут. О, хто завгодно але не Ісус.

Я безпомічно дивився як Він почав відкривати коробки і читати картки. Я відвернувся, я не міг цього винести, я не міг дивитися на Його реакцію.

На мить я повернувся, подивися на Його обличчя, і побачив сум набагато глибший за мій. Здавалося, Він має намір йти до самих гірших коробок. Навіщо, навіщо Йому потрібно читати все це?

Нарешті Він повернувся і подивився на мене, стоячи в іншому кутку кімнати. Він дивився на мене з глибоким жалем в очах. Але в цьому жалі не було гніву до мене. Я опустив голову, закрив обличчя руками і знову почав плакати. Він підійшов і обняв мене. Він міг би сказати так багато. Але не сказав ні слова. Він просто плакав разом зі мною.

Потім Він встав і знову підійшов до стелажів. Він брав коробку, одну за іншою і позначав кожну картку своїм ім’ям.

«Ні!» - закричав я, підбігаючи до Нього. Усе, що я міг сказати було «ні, ні», я вирвав картку з Його рук. Його ім’я не повинно бути на цих картках. Але воно було там, написано яскравою, червоною, майже живою фарбою. Ім’я Ісуса покривало моє ім’я. Воно було написане Його кров’ю.

Він ніжно забрав назад картку з моїх рук. Він посміхався сумної посмішкою і продовжував підписувати картки.

Не думаю, що зможу коли-небудь зрозуміти, як Він зробив це так швидко, але в наступну мить Він вже підписував останню картку і йшов до мене. Він поклав Свою руку на моє плече і сказав: «Здійснилося».

Потім Він вивів з цієї кімнати. В дверях не було замка. Там залишилися лише порожні картки, які мені потрібно було заповнити…

Список коментарів

Коментовано: Таня | 2010-11-16

Слава Ісусу Христу!
Це надзвичайна стаття і надзвичайний сон.Коли я перший раз прочитала цю статтю, я ходила під впливом два дні. І зараз при можливості я постійно заходжу на цю сторінку і перечитую її (Кімната). Не знаю чому, просто хочеться зайти і перечитати її.

Коментовано: Марія | 2011-04-05

Слава Ісусу Христу! Це дивовижна стаття! Безмежно рада, що знайшла сьогодні цей сайт і прочитала цей сон.Роздуми, пов"язані із цею статтею заставляють задуматись ...і змінитись... Як часто ми завдаємо Ісусові болю!=(((

Коментовано: Тетяна | 2011-06-06

Мені дуже хотілось. щоб і моєжиття пішло білої картки.

Коментовано: Надя | 2012-04-03

Шокуюче! Я заплакала...
-які карточки будуть у моїй кімнаті
-як ми розпинаємо Ісуса
-приховати не вдасться жодної картки

Є час виправити ситуацію

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 6 + 3.

Словами серця

молитва

Кожен має свої вузли та вузлики…

Якщо подивитися на величезну кількість молитов до Діви Марії у Церкві, постає питання: «Як мені обрати молитву для себе? Чи можу я вибрати тільки одну молитву? Втім, хіба не всі вони тільки молитви до Марії?» Так, наші молитви до Богородиці, зрештою, прямують до однієї мети — до Божих рук за посередництвом Матері Божої ...

молитва

Як молитися за навернення рідних?

Які треба молитви читати за навернення своїх рідних, членів сім’ї (що не моляться і не беруть участі у Літургії), які ще християнські практики будуть необхідні й дієві в цьому випадку? (Звісно, що про молитву, Літургію, сповідь, причастя, милосердя і пожертви, прощі — мені відомо і стараюсь виконувати.) Але що ще треба виконати, щоб вони реально навернулися? ...

Помста. Ненавидіти легше, ніж любити

Ненависть і помста часто здаються простішими й більш безпосередніми, ніж терпеливість любові та прощення. Від першої миті ненавидіти легше, ніж любити. Але чи це точно так? Існують кілька причин, які дозволяють засумніватись у цьому...

П’ять історій про час і чекання

У житті все якось так влаштовано, що ми постійно на щось або на когось чекаємо. І при цьому постійно повторюємо, що не для цього нас було створено, і що очікування — це найгірше, що лиш може трапитися. Вже легше робити нелюбу роботу, спілкуватися з ким нецікаво, вчитися, коли ліньки, але тільки не чекати...

Любов… є Любов…. Бог є любов!

Одного дня я відкрив Біблію і мої очі спочили на слові Любов. Не сміливо підкреслив його. Любов – це важливо! Без любові життя немає сенсу. З любов’ю все набуває цінності. Любов є початок і любов є результат, але любов ніколи не може бути кінцем...

Святим бути дуже просто … секрет у сонячних променях

Діти гралися у парку. Мами сиділи разом і, споглядаючи на своїх малюків, час до часу порушували тему розмови. Хто що бачив, чув, дізнався. Одна мама поділилась своїми...

Келія

Просто закриваєш очі, затуляєш вуха і мовчиш - ось, твоя келія готова. Виявляється це можливо! До речі, вуха можна затулити навіть навушниками, з яких лунає прослава Бога...

Притча: Ціна відкуплення

На дорозі стояв чоловік з великою кліткою. Хлопчик, що проходив повз, помітив, що клітка була сповнена птахів різних видів. - Звідки ви взяли всіх цих птахів? - Запитав він...