Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
Автор: Галина Гнатів

14 тез про секти

Дата публікації: 07-03-2011

1.Насамперед тобі вселять думку в голову, що до приходу в секту твоє життя було абсолютно марною, порожньою витратою часу. Але тепер все по-іншому, і секта дуже добре знає, що тобі потрібно...

2.Перший контакт з сектою - для тебе одкровення. У тебе з'являється новий погляд на речі.

3. Секта має виняткове, єдино правильне уявлення про світ, яке вирішує всі проблеми.

4. Дуже важко дізнатися правду про секту. В секті не прийнято думати, роздумувати, тим більше питати або сумніватися. Якщо ж наберешся сміливості і все-таки запитаєш, твої нові друзі відповідатимуть: « Цього не можемо тобі зараз пояснити, хочеш взнати - пішли з нами в наш центр».

5. Секта має майстра, медіума, вчителя або гуру, який єдиний знає істину...

6. Вчення секти вважається єдиноправильним, вічним, істинним знанням. Наука, раціональне мислення і розум відкидаються як негатив, сатанізм або дурість. «Особа стає божевільною і щасливою».

7. Кінець світу близький. Світ загине у страшній катастрофі, і лише секта знає, як врятуватися від неї.

8. Твоя секта - це еліта, вершки людства, вибрані. Доля решти людей - погибель. «Хочеш врятуватися - негайно стань членом секти».

9. Секта захистить тебе від решти світу одягом, особливим живленням, власною мовою, строгими правилами відносин з людьми.

10. Секта бажає, щоб ти порвав всі «старі» зв'язки, вони заважають твоєму розвитку...

11. Секта повністю контролює твоє особисте життя. Сексуальні відносини визначаються сектою, як наприклад, вибір подружжя або партнерів, груповий секс або повна стриманість.

12. Ти весь час знаходишся під контролем секти. У тебе немає вільного часу. Ти зайнятий продажем сектантської літератури, вербуванням нових членів, відвідинами нескінченних курсів і медитацій... Секта уважно стежить за дисципліною і виконанням правил, адже це єдиний шлях до порятунку.

13. Залишитися одному просто неможливо, поряд з тобою завжди «брат» або «товариш» із секти.

14. А коли ти почнеш дивуватися, чому немає обіцяного успіху, то одержиш відповідь: «ти сам винуватий»- або погано трудишся, або слабо віруєш...

За матеріалами: http://lohotron.in.ua/category/sektanstvo-in-ukraine/

Список коментарів

Коментовано: Андрій | 2011-05-14

15. Секта контролює три сфери житія людини: матеріальну, фізичну і духовну.(Сповідь сектанта...)

Коментовано: Qri | 2011-11-21

Якщо постаратися самому якомога краще познайомиться з Біблією і вникнути в неї, то набагато легше буде відрізнити правду від брехні.

Коментовано: Андрій | 2012-02-28

Прокоментую.

1.Точно так же діє і кожна "загальновизнана" т.з. традиційна конфесія коли приймає до себе іновірців.

2. Цікаво, але в людини яка закінчила ВУЗ також змінюється ставлення на певні речі, людина постійно вчиться, аналізує і робить висновки.
Навідміну невірно притримуватися думки "це правильно, тому що це правильно", або що так робить більшість чи наші прадіди так робили трму і я маю так чинити. НЕобхідно все досліджувати й триматися правди.

3. Цікаво, але і католики і православні вважають що лише вони правильно служать Богу, а решта відступники, недостойні вічного життя.

4. Відвідуючи традиційну церкву мало хто може отримати внятні відповіді на свої питання, оскільки месси проходять на незрозумілілих мовах - латинській чи староболгарській (старословянькій), також свяшенник мало що розповідає з святого письма а тикає носом в катехизис і якщо в тебе виникають ще якісь питання горлає на тебе що ти єретик, відступник.

5. Церква має ПАпу, синод, патріарха...

6. Вчення церкви - істина в останній інстанції, раціональне мислення не має права на існування. Верую ибо єто абсурдно.
Законами логіки можна пояснити душу, пекло, трійцю???
НІ!

7. Кінець життя вже близький і тільки церква може спасти вас від вічного огню в ПЕКЛІ. Чудова перспектива, вічно не смажитись на пательні, чи не так?

8. ВСІ наші політики напоказ перед виборами йдуть хрЕститись та бити поклони до якогось храму? А чому раптом? Тому що бути як всі - ось це престижно в очах електорату, а не бути білою вороною, іншим.

9. Піст, жіночі хустки, різні обряди і готування різноманітних страв приурочених до певних дат які тісно переплітаються з язичницькими віруваннями.

10. цього прагне і церв=ква

11. целібат у священників і як наслідок нездоровий потяг до дітей - педофілія.

12. Церковники скізь, в буквальному сенсі цього слова

13. Церква ще більш захомутала людей, поруч всевидячі і всезаючі бабки.

14. на все воля божа - говорять в церкві. Якщо щось стається з невіруючою людиною - кажуть бог покарав, а якщо зазомбованим церковником - то це бог послав випробовування.
Але як читаємо в біблії = Бог нівого не спокушає і не випрбовує.


П,С, Мораль така що не варто вішати на всіх ярлики так як це робить заморський псевдопрофесор дворкін, цим самим залякуючи всіх і вся диструктивними тоталітарними сектами, при цьому під використовуючи епітети під які з легкістю підпадають як і звичайні традиційні чи протестантські церкви так і відверто деструктивні організації які прагнуть лише пограбувати людей.
Тому не варто всі під одну мірку міряти.

Коментовано: Мар'яна | 2012-12-25

До Андрія:
1. Не зовсім так: абсолютно марним в Церкві визнається лише зло, час проведений в грісі.

2. Загалом в традиційних Церквах перший конктакт особливо не шокує - ніхто там сильно не панькається, щоб всім сподобатися.

3. Не знаю, як там православні, але католики визнають МОЖЛИВІСТЬ спасіння тих, хто НЕ ЗІ СВОЇ ВИНИ не є католиком. Це лишаємо Богу...

4. Ну, це абсолютно не так: в Церкві нема тем табу. Як модератор християнського форуму, знаю, які болючі питання часом піднімаються... В будь-який момент можу підійти до священика і спитати все, що мене цікавить. І він зобов'язаний відповісти - інакше не буває. Богослужіння в моїй і сусідніх церквах є виключно українською, в сусідньому костелі - польською і українською. Яка латина? Нею майже перестали правити від ІІ Ватиканського Собору.

5. Там приставка "... який єдиний знає істину". В традиційних Церквах священик, єпископ і вище - не єдині, що знають істину. Істину ПОВИННІ знати всі, хіба хтось не має можливості поглиблювати свої знання. Найвищий з ієрархів не може придумувати "свою" істину, бо його швидко розкусять. Отже, священик просто не може обдурити людей, хіба трактує науку Церкви на свій лад (людина ж) і може помилитися.

6. Звичайно, що законами логіки не можливо пояснити окремі речі, в які вірить Цекрва, тому, що Церква спирається на Боже об'явлення, а Бог вищий від логіки, її Творець...

Сама ж Церква - Його Творіння за Біблією: "Ти Пестро (скеля) і на цій скелі я побудую Мою Церкву і ворота адові її не подолають" і "Я з вами до кінця віку".

7. Кінець світу завжди був близький, бо кінець світу кожної людини - її смерть. Церква, на відміну від різного роду сект, ніколи його не пророкувала (конкретні дати) і ніколи не створювала паніки. А щодо пекла - про нього не раз пише в Біблії, хіба хтось в упор не хоче бачити

8. А в інших країнах популярно спалювати будинки тим, хто називає себе християнами або замінювати словосполучення "Різдвяні канікули" на "Зимові канікули" і знімати хрести у школах. Бути православним, католиком тощо - не значить раз в рік демонстративно бити поклони, а потім святити паску, а бути християнином кожен день... А електорат не завжди такий дурний, він бачить, що ця еліта робить поза храмом.

9.Піст - це стримування в тому, що заважає вести християнське життя, А НЕ ДІЄТА. Про важливість посту не раз згадується в Біблії, в т. ч. Ісусом Христом: "Цей рід виганяється тільки молитвою і постом". В православних піст строгий, в католиків обов'язковий - спрощений до мінімуму. Навіть не знаю, що краще...
Хустки - не ношу їх взагалі
Традиційні страви, що пов'язані з язичницькими віруваннями - ніяка з традиційних Церков до цього НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Це скоріше вияв культури народу типу вишиванки. Не більше...

10. Церква не бажає, щоб ти порвав "старі зв'язки", хіба йдеться про речі і про людей, які безпосередньо доводять тебе до гріха. Але щодо людей - це буває дуже рідко (напр., якщо твої друзі випивають і ти в їх компанії став алкоголіком)

11. Целібат у священиків спричинений тим, що людина себе повністю присвячує Богові і,як наслідок, не витрачає час, гроші, сили на щось інше. З другого боку, звинувачують священиків східних обрядів, бо вони тратяться на сім'ю. Всім не вгодиш... А відсоток педофілів серед священиків - не вищий за відсоток педофілів у суспільстві взгалалі. Та й надто вже тією темою спекулюють...((

В традиційних Церквах ніхто не має права нікого змушувати до чернечого чи священичого життя, отже не має права маніпулювати особистим життям.

12. Цековники традиційних Церков(цікаво, а що Ви розумієте під цим словом - безпосередньо служителі Церкви чи всі члени Церкви?) не контролюють особисте життя. Я можу перестати ходити до свого храму і піти до іншого, можу взагалі нікуди не ходити і мені ніхто і півслова не скаже. Можу вести себе як хочу, але точно знаю, що ніхто не піде і не донесе священику)) Хіба вже коли священик на проповіді говорить щось не те, то в нього можуть бути проблеми. Вільного часу в мене достатньо: молитися більше рекомендується, але не зобов'язують. Якесь особливе проповідування вести теж не повинна. Так що я священику взагалі нічого не зобов'язана.


13. Поруч зі мною море одновірців, але толку з того - вони хоч раз стримали мене від гріха? (Часом навпаки) В мене нема перед ними страху. А всезнаючі бабці - мені до них абсолютно байдуже. Як сказано в одному анекдоті, як мене нема, то можуть мене не тільки обговорювати, а навіть бити))))))

14.А в Церкві тобі ніхто і не обіцяє якогось особливого успіху чи щастя (тому, напевно, нема такого "радісного" вербування нових членів").

Те, що кажуть собі люди в Церкві - не значить, що Церква так вчить (по великому рахунку, мало наші люди знають, що вчить... на жаль).
Вислів "на все Божа воля" нелогічний тому, що нема Божої волі на зле, хіба є Божий ДОПУСТ, а то є дві великі різниці.
Щодо Божого покарання - цікава тема, за допомогою Біблії можна і підтведити, і заперечити, що воно існує)...
А випробовування у вірі існує - знову ж, як Божий допуст (книга Йова, Якова 1:12), тому що Бог не може хотіти, щоб ми страждали.

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 1 і 7?

Про секти

єгови

Свідки Єгови: 7 найбільших обманів

Коли католик стикається зі Свідками Єгови, може мати клопіт, бачачи, як легко вони віднаходять біблійні вірші на підтримку своїх тез. Такий католик може також із соромом констатувати, що ось він зустрів людей, які...

Як можна довести, що реінкарнації не існує?

Під теорією реінкарнації мається на увазі віра в те, що після виходу з тіла (тобто смерті) душа втілюється в інше тіло людини або тварини. Поняття реінкарнації (яке є також у Платона і стоїків) стосується...

Догналізм – прикрите агресивне поганство

Часами у ЗМІ можна почути, що догналізм – це якась альтернативна форма католицизму чи щось подібне. Але проблема полягає у тому, що догналізм не є ані формою католицизму, ані християнським віросповіданням узагалі. Догналізм – це деструктивна секта гуруїстського характеру, віровчення якої не є християнським...

Вплив деструктивних культів на молодь є особливо небезпечним

Особливо небезпечним є вплив деструктивних культів на молодь і на людей, які вже мають психічні розлади. Вони найлегше піддаються навіюванню і врешті втрачають не лише гроші та майно, а й руйнують власне "Я". Онуків лякають пеклом, якщо вони не будуть відвідувати ту церкву. А в доньки — постійні конфлікти з чоловіком...

Секти

В сучасних реаліях дуже важко дати визначення, що таке секта. Звичайно терміном «секта» означуємо релігійну спільноту, котра відкололася від основної та домінуючої Церкви...

14 тез про секти

1.Насамперед тобі вселять думку в голову, що до приходу в секту твоє життя було абсолютно марною, порожньою витратою часу. Але тепер все по-іншому, і секта дуже добре знає, що тобі потрібно... 2.Перший контакт з сектою - для тебе одкровення. У тебе з'являється новий погляд на речі. 3. Секта має виняткове, єдино правильне...

1596

Нова технологія розколу Церкви чи відсутність здорового глузду?

Протягом двох тисячоліть існування християнства Церква постійно мала справу з різними інтерпретаціями християнського вчення (єресями). Виникали та щезали різні релігійні спільноти і деномінації, серед народу більше відомі під словом «секти»...

6327

Саєнтологія - деструктивна секта в сучасному суспільстві

Сучасний світ стає все більше насиченим новими релігійними рухами, сектами. Людина у своєму пошуку Бога не раз опиняється на хибній дорозі. Напевно, кожен може сказати із власного досвіду, як часто намагаються переконати нас у неправді щодо різних...