Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: Роман Станкевич

СВІДКИ ЄГОВИ-ЛЮДИ ЩО ВИЙШЛИ З ПОМІЖ НАС АЛЕ НЕ Є З НАМИ

Дата публікації: 20-06-2010
єговісти
Свідки Єгови - це люди, які з-поміж нас вийшли, але не є з нами (пор. 1 Йо. 2, 19). Ця організація була зареєстрована в Америці як торгова фірма під назвою „Watch Tower Society", цебто
Товариство „Вартова Башта", яке об'єднує бізнесменів, власників великого капіталу.
Ґеорґ Нєвєжол з Дуйсбурґа, який протягом сорока п'яти років був Свідком Єгови й активно діяв у Польщі та Німеччині, переконався: „Свідки Єгови -це антибіблійна, антихристиянська й антилюдська організація, розрахована на одурманення й використання наївних і богобоязливих людей. Ця організація заплямована кров'ю. Вона доводить до самогубства дуже багатьох людей, руйнує родини і зводить на манівці не тільки дорослих, але й дітей із змарнованих родин, залишаючи їх наодинці з долею. Спійманий у тенета агітації стає немовби задурманений, забуває про сім'ю, не піклується ні про дітей, ні про інших членів родини".
Погоджуючись з Ґеорґом Нєвєжолом стосовно Свідків Єгови, можна доповнити, що Свідки Єгови -це антиекуменічна, антинаукова, антисуспільна й антидержавна організація, яка своєю діяльністю прагне знищити всіх і все, що не охоплене Товариством „Вартова Башта". Це вовки в овечих шкурах (пор. Мт. 7, 15; Ді. 20, 29), які вважають себе людьми нової релігії й віри та різко виступають проти християнства. Свідки Єгови - це представники завуальованого войовничого атеїзму. Маючи великі фінансові можливості, ведуть боротьбу за допомогою специфічних методів. Вони становлять велику небезпеку для цілих народів, суспільних груп, родин і окремих особистостей.
Раймонд Франц, колишній член і кандидат у президенти цієї організації (після свого стрия Вільяма Франца), у книзі „Crisis of conscience" - „Криза сумління", виданій у 1983 році в Америці, розповідає про огидні закулісні таємниці Бруклінського центру і про його механізми. Метою цієї розповіді є бажання застерегти всіх людей, які через свою богобояз-ливість і легковірність „потрапляють у пащу страхітливого „молоха" - організації „Вартова Башта". У книзі Раймонда Франца мова йде про те, що „Свідки Єгови - це організація, яка практикує духовний терор, нетолерантно обмежує свободу думки, виступає диктатором, зловживає владою, здійснює фінансові махінації. Керівники організації - нечесні люди, які мають тільки власні зацікавлення і не дбають про добро загалу. Бруклінські пророки і спасителі спекулюють Біблією, Ісусом, людською наївністю, легко збиваючи на цьому капітал, який становить мільярди доларів".
У вступі до німецького видання читаємо: „Висновки-спостереження Раймонда Віктора Франца є чимось новим, їх важко назвати полемікою з науковими догмами, це радше відхилення завіси і викриття правлінської суті керівних кадрів американського товариства „Вартова Башта" в Брукліні, яка досі була за сімома замками". Завдяки цій книзі, яка була перекладена багатьма мовами світу, маємо уяву про найвищий апарат влади і застосовувані методи тотального панування начебто релігійної організації.
Свідки Єгови стверджують, що вони є справжніми християнами, а правдиве християнське віровчення з погордою називають „християнізмом" або „номінальним християнством*, вершиною якого є католицизм -фальшива релігія, секта, справа сатани. Свідки Єгови не знають і не хочуть знати, що вони не християни, оскільки відкинули всі християнські правди, об'явлені Святим Письмом, і всі Святі Тайни, які встановив Ісус Христос для нашого спасіння. Хрещення, яке приймають Свідки Єгови, не є Святим Хрещенням на відпущення первородного гріха, а звичайною купіллю-символом, як вони самі це визнають. Насправді ж це зашморг для впольованої людини, який спонукає певну особу до „мисливської служби": мандрувати від оселі до оселі, від дверей до дверей, складати щомісячні рапорти про здійснену проповідницьку роботу своїм наглядачам.
Свідки Єгови відкинули жертву Святої Літургії, яка, на їх погляд, є ідолопоклонством і марнослів'ям. Вони не знають, що це не тільки найсвятіша Ісусова й наша жертва, але й одночасно Учта, яку Божий Син приготував своєму народові для вічності.

Список коментарів

Коментовано: Василь | 2010-11-12

Це не правда, ти наводиш неправильні дані.

Коментовано: Богдан | 2010-12-23

Василь ти не правий!

Коментовано: Ліля | 2011-01-10

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D0%B8_%D0%84%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8

Коментовано: Ліля | 2011-01-10

Кому дійсно цікаво знати, хто такі Свідки Єгови, скопіюйте ссилку, яку я кинула перед цим коментарем.

Коментовано: Оксана | 2011-01-10

офіційний сайт Свідків Єгови

Коментовано: Оксана | 2011-01-10

http://www.watchtower.org/k/rq/article_14.htm

Коментовано: Fleur | 2011-01-23

Багато про це на офіційному форумі УГКЦ: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=24&t=1390
і тут: http://askforbiblie.by.ru/forjw.htm

Коментовано: Ігор | 2011-12-19

Основні недоліки Свідків Єгови.
1.ЗАРОЗУМІЛІСТЬ
Постійне повторювання свідками Єгови: “ Ми в Істинні, а решта, в Міру.” ображає випадкових чи запрошених слухачів, тому що звучить наче вирок розуму пересічної особі.
“Бо яким судом судите ви, таким судитимуть і вас, і якою мірою ви міряєте, такою відміряють вам.”( Матвія 7:2 )
“...а хто скаже:”Ти нікчемний дурень”, заслуговуватиме покарання у вогняній геєні.” ( Матвія 5:22)
2. НЕПОВАГА
У проповіді свідки Єгови наглим чином, не питаючи господарів хто вони є за національністю, цитують біблію російською мовою. І хоча я особисто не раз ставив перед проповідниками це питання і зауважував їм, все рівно чую від свідків одну й ту ж саму відповідь - “А яка разніца.” Може різниця і не велика між українською та російською мовами, однак у мене виникає питання: А хто до кого прийшов, я до вас чи ви до мене? Чия це господа, моя чи ваша? У себе вдома ви панове можете розмовляти будь якими мовами, та ступаючи на чуже подвір'я будьте ласкаві поважати господарів!
“Люби свого ближнього, як самого себе.” ( Марка 12:31)
“...а хто скаже:”Ти нікчемний дурень”, заслуговуватиме покарання у вогняній геєні.” ( Матвія 5:22)
3. РОСІЙСЬКИЙ ПАТРІОТИЗМ
Свідки Єгови заперечують свій патріотизм до українства, та вперто не помічають свій російській патріотизм. Надаючи перевагу одній російській мові, пропагандуючи своє вчення російською мовою, розповсюдження літератури Організації серед переважно україномовного населення (2000 українців, 5 росіян, 5 румунів на село) російською мовою це вже є російський патріотизм! Моє прохання співати хвалу Єгові, хоча би раз, на книговивченні українською мовою було відхилено з посиланням на те що собраніє є за статутом російським і за ради однієї людини такої поступки робитись не буде!
“ Як ви думаєте, коли якийсь чоловік має сто овець і одна з них заблукає, чи ж не залишить він дев'яносто дев'ятьох на горі та не вирушить на пошуки тієї заблуканої?” (Матвія 18:12)
“ Ви зачиняєте царство небесне перед людьми...” ( Матвія 23:13)
Своєю надзвичайною любов'ю до російської мови та впертістю, свідки Єгови зачинили шлях до Єгови перед багатьма українцями!
4. СХИЛЬНІСТЬ ДО АТЕЇЗМУ
Заперечення того що хтось є українцем і постійне доведення свідками Єгови, що ті люди які живуть навколо них і розмовляють українською є хохлами чи басарабцями, бо в їхній мові є десяток діалектичних слів є повною зневагою божого наміру та схильністю до атеїзму. Тому що виникає питання: ЩО, ЗЕМНІ МОВИ ВИНИКЛИ САМІ ПО СОБІ? А УКРАЇНСЬКА МОВА ВИНИКЛА НЕ ПО ВОЛІ БОЖІЙ? І чому мене розмовляючого українською докоряють своїми діями, такі ж самі люди з середньою освітою, в побуті розмовляючі українською, та мають одну тільки відмінність – любов до всього російського. Якби Єгова хотів би щоби я народився росіянином, я би народився росіянином! Та коли я народився українцем, то я українець. А якщо ти хохол чи басарабець будь хохлом чи басарабцем.
“ Хто вірний у найменшому – і в великому вірний, а хто неправедний у найменшому – неправедний і в великому. ( Луки 16:10)
“...а хто скаже:”Ти нікчемний дурень”, заслуговуватиме покарання у вогняній геєні.” ( Матвія 5:22)
5. “ХЛИСТОВЩИНА”
Ні для кого це вже не секрет, та свідки Єгови на місцях перетворюють свої зібрання на кораблі Скопцов. Бездітність Районних та Обласних наглядачів, багатьох молодих пар кидається в очі. Одразу ж помітно що деякі охрещені члени Організації дотримуються якоїсь забобонної доктрини, яка не відповідає божому вченню та волі Єгови.
“Бог на свій образ людину створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них:” Плодіться і розмножуйтеся і наповнюйте землю...”” ( Книга Буття 1:27,28)
Ставлячи під сумнів слова Єгова, деякі свідки Єгови засуджують не тільки себе, але й ставлять під сумнів Організацію в цілому, зводячи на нівець зусилля багатьох вірних слуг бога Єгови.


Ігор Висоцький

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 4 і 4?

Про секти

єгови

Свідки Єгови: 7 найбільших обманів

Коли католик стикається зі Свідками Єгови, може мати клопіт, бачачи, як легко вони віднаходять біблійні вірші на підтримку своїх тез. Такий католик може також із соромом констатувати, що ось він зустрів людей, які...

Як можна довести, що реінкарнації не існує?

Під теорією реінкарнації мається на увазі віра в те, що після виходу з тіла (тобто смерті) душа втілюється в інше тіло людини або тварини. Поняття реінкарнації (яке є також у Платона і стоїків) стосується...

Догналізм – прикрите агресивне поганство

Часами у ЗМІ можна почути, що догналізм – це якась альтернативна форма католицизму чи щось подібне. Але проблема полягає у тому, що догналізм не є ані формою католицизму, ані християнським віросповіданням узагалі. Догналізм – це деструктивна секта гуруїстського характеру, віровчення якої не є християнським...

Вплив деструктивних культів на молодь є особливо небезпечним

Особливо небезпечним є вплив деструктивних культів на молодь і на людей, які вже мають психічні розлади. Вони найлегше піддаються навіюванню і врешті втрачають не лише гроші та майно, а й руйнують власне "Я". Онуків лякають пеклом, якщо вони не будуть відвідувати ту церкву. А в доньки — постійні конфлікти з чоловіком...

Секти

В сучасних реаліях дуже важко дати визначення, що таке секта. Звичайно терміном «секта» означуємо релігійну спільноту, котра відкололася від основної та домінуючої Церкви...

14 тез про секти

1.Насамперед тобі вселять думку в голову, що до приходу в секту твоє життя було абсолютно марною, порожньою витратою часу. Але тепер все по-іншому, і секта дуже добре знає, що тобі потрібно... 2.Перший контакт з сектою - для тебе одкровення. У тебе з'являється новий погляд на речі. 3. Секта має виняткове, єдино правильне...

1596

Нова технологія розколу Церкви чи відсутність здорового глузду?

Протягом двох тисячоліть існування християнства Церква постійно мала справу з різними інтерпретаціями християнського вчення (єресями). Виникали та щезали різні релігійні спільноти і деномінації, серед народу більше відомі під словом «секти»...

6327

Саєнтологія - деструктивна секта в сучасному суспільстві

Сучасний світ стає все більше насиченим новими релігійними рухами, сектами. Людина у своєму пошуку Бога не раз опиняється на хибній дорозі. Напевно, кожен може сказати із власного досвіду, як часто намагаються переконати нас у неправді щодо різних...