Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
Автор: Анастасія Колосовська

Євхаристія змінює життя людини

Дата публікації: 31-07-2011

Істинно кажу вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете Його кров, не матимете життя в собі. Хто тіло Моє їсть і кров Мою п'є, той живе життям вічним і Я воскрешу його останнього дня.

Йо. 6, 53-54

В Його тілі тамується голод наш, в Його крові вгамовується спрага наша. І кожний раз, як ми приступаємо з вірою, страхом і покорою до тайни Євхаристії – ми зв'язуємо себе з Ісусом. Його кров проливається в нас і ми освячуємось. «Хто споживає тіло Моє і кров Мою п'є, той у Мені перебуває, а Я – в ньому». Тоді людина стає одним цілим з Богом, вона зв'язує себе з Ним.

Господь істинно закликає всіх до участі у прийнятті Його Святої Тайни для очищення від гріха та провини, що може осушувати серце і обтяжувати помисли. Пресвята Богородиця звертається до нас із закликом любові, в якому Вона говорить нам про речі, які є вічними та безцінними і які здатні зробити наше життя достойним.

Неможливо любити Бога, визнавати Його верховенство, не виконуючи Божих законів і не живучи у чистоті. Принаймні у тій мірі, яка дана людині, бо досконалості людської не існує. Тому, приступаючи до Святого Причастя – ми очищаємось і зцілюємось Господом. Він лікує наші гріховні недуги.

І так щоразу... Господь кличе нас, Він бажає наповнити наше нутро Своїм Тілом і благословити нас. Ми ж приймаємо Його, або відхиляємось. І віддаляємось ми від Ісуса не лише тому, що не приступаємо до Причастя, а найперше тому, що грішимо. Подекуди грішимо так тяжко, що думка про Євхаристію є неможливою, недопустимою! Бог – святий, досконалий і немає неправди в Нім. Ми ж грішні і з нашими невисповіданими священиками пороками – не можемо йти на зустріч до Ісуса, бо не осягли Тайни Покаяння, хвилин, за які ти визнаєш свою неміч людську, свої провини, бажаючи оновитись, каючись. Тому Сповідь є сходинкою до сопричастя з Господом. Той, хто житиме Христом – той житиме життям вічним і того Господь воскресить після смерті задля нового життя, але вже на Небі.

Приймаючи тіло і кров Христа, ми усвідомлюємо своє духовне одужання, розуміємо, що зійшли з дороги, яка веде на погибель і хочемо йти дорогою праведності. Нас не обтяжують вже минувші негідні діла чи помисли. Ми здорові та світлі. Ми повні Бога!

Таке життя заповів нам Отець Небесний, віддавши нам Свого Сина, який помер за нас на хресті, помер за наші гріхи, за наше блудне життя. Терпівши за кожного з нас, Він лише просив Батька про одне: «Отче, відпусти їм, не знають бо, що роблять» Лк. 23, 34. В годину своєї смерті Ісус далі молився за нас. Несамовитий біль виснажував Його та ламав, а Він далі думав про кожного з нас.

Що ж нам тепер слід зробити для Господа? Для Бога найбільшою радістю буде те, що ми прийдемо до Нього. В хвилини смутку та тривог, болі та відчаю ми повинні пам'ятати, які ми особливі в очах нашого Бога. В такі моменти життя дуже важливо упокорювати себе, не вдаватись до марних та неправдивих утіх життя. Натомість прийти до Ісуса, запросити Його! Тоді життя буде завжди чистим та мирним. Ми будемо готові приймати Тіло і Кров Господа все частіше. А це означає, що ми на дорозі Правди і не зійдемо з неї повіки!

Пам'ятаймо святі слова: «Я – хліб живий, що з Неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. І хліб, що його Я дам, це – тіло Моє за життя світу» Ів. 6, 51.

Тіло Бога за життя світу... За життя твоє, моє, його і її. За життя кожного, хто бажає жити Богом і хто ще про це не відає.

Дорога молоде! Це ж нам усім Христос подарував Тайну Святого Причастя! Осягніть її! Живіть цим тісним зв'язком з Богом, щоб ваша подальша доля складалась з легким диханням без хрипів! Усвідомте, що це один з найбільших дарів, яким може жити особа! А молода особа... Нам же ж потрібна сила і віра, щоб жити на цьому світі! І, найперше, наша сила – у Причасті з Христом!

Живи чисто і смиренно. Живи так, щоб бути достойним у прийнятті Тіла і Крові Господа! То є дуже велика радість у житті, бо ти знаєш, що осягнеш у ту мить спокій і рівновагу душевну. Святе Причастя слугуватиме тобі на освячення і умиротворення, які так часто ми забуваємо зберігати. І напевне тому ми самі собі шкодимо, бо не даємо Богу торкнутися нас сповна, а найповніший дотик – у Євхаристії!

Бережімо дар цього святого Таїнства, яке є носієм Життя!

Друзі, приступайте до Бога, щоб відчувати присутність Святого поруч себе у кожну мить життя!

http://dyvensvit.org/duhovnist/171/4453

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 7 і 4?

Дорога спасіння

ДЕПРЕСІЯ

10 РЕЧЕЙ, ЯКІ ВИ МАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ ВІД СВЯЩЕНИКА ПРО ДЕПРЕСІЮ

У мережі почався новий флешмоб – #faceofdepression. Його мета – показати, що людська депресія – це доволі неочевидний для сторонніх факт. І навіть якщо ви, або хтось із ваших близьких, щиро посміхаєтеся ...

спеції

Приправи до… Великого Посту

Ну що ж, Великий Піст іде повним ходом. Ви вже взяли собі постанови? Ну то добре. А що якби ми підійшли до посту «від кухні», але не в ...

піст

ЩО МОЖНА І ЩО НЕ МОЖНА ЇСТИ В ПІСТ

Більшість християн знає, що у піст не можна їсти м’яса. Та це не зовсім точне визначеня. Виявляється, за деякими винятками більшу частину тижня під час Великого посту Українська Греко-Католицька Церква їсти м’ясо… дозволяє. То як тоді правильно постити? Розповідає о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ...

думки

20 думок святого Хосемарії Ескріви про духовність, молитву та життя

Є речі, які видаються нам очевидними. Однак, пропущені через особистий досвід, вони промовляють значно більше. Пропонуємо 20 тез отця Хосемарії Ескріви про речі, які стосуються кожного...

поради

Перемогти стрес: 5 практичних порад

Прокинувшись вранці, ви, можливо, вирішили, скільки разів натисните на кнопку будильника, у що одягнетесь чи скільки чашок кави вип’єте. Однак виникають проблеми, над якими ви не задумувались заздалегідь. Про що йдеться? Ви обирали ...

людина

10 ознак того, що ти приймаєш себе

Ми схильні прив’язуватися до речей і поглядів. Неохоче розстаємося з колись установленими уявленнями про самих себе. Проте cаме вміння полишати старі погляди є основою розвитку ...

молитва

Божі Дари є для того, щоб сховати в собі чи щоб послужити іншим?

Дорогі в Христі, браття і сестри, в Євангелії від Матея 25:14-30 Ісус оповідає нам притчу про Таланти та їх помноження. Зауважуємо, що ці дари не беруться з нічого, а є їх ...

любов

Крізь вушко голки побачити Іншого

Книжка "Крізь вушко голки" – це чотирнадцять історій людей, які мають розумову неповносправність, які живуть поряд із нами, які люблять, страждають, відчувають і радіють...

Архів новин