Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: За Гаральдом Пфайфер З нім. мови переклав Петро Курман, уч. 11 кл.

Ангел-охоронець

Дата публікації: 30-07-2011

Ангелами є також люди, які поширюють світло. Там, де вони знаходяться, стає ясно і світло. Ангелами можуть бути також істоти з плоті і крові, які невидимим чином 
підтримують рівновагу в світі. В цьому світі є ангели, і це можна відчути іноді дуже ясно . Так, один мій знайомий розповів мені, як він зустрів доброго « ангела». Це трапилось з ним під час нічної поїздки, серед глухої ночі , в проливний дощ . Недалеко від маленького містечка він катастрофічно збився з дороги. В авто сиділа ще його дружина . Він сказав до своєї дружини: « Ми цілковито заблудились, треба повертатись назад» . Він включив задній хід і спробував розвернутись , та раптом почулось тертя і скрегіт, авто зависло в повітрі . Коли водій з трудом вибрався з машини , він оцінив аварію. При розвороті він вискочив на бетонний блок , який розділяє проїжджі смуги дороги . Колеса зависли в повітрі . Машина не рухалась. Подружня пара боялась, що авто порізане знизу . І це все проти ночі, в абсолютно безлюдній місцевості! Обоє роздумували над тим, як би викликати когось на допомогу. Мобільний вони залишили вдома. Цілком безвихідна ситуація. Раптом вони почули шум і побачили на протилежній смузі вогні авто. Мій знайомий вийшов з машини, перебіг на інший бік дороги і замахав рукою. Автомобіль пригальмував, вийшов водій і оглянув пошкодження. Він сказав : « Я спробую стягнути вас з бетону». Сильний дощ не турбував його. Він під`їхав, причепив трос і обережно рушив. Знову тертя і скрегіт. Нарешті автомобіль моїх знайомих зісковзнув з бетону і опинився знову на шосе. Машина завелась, ніби й нічого не трапилось . Мій знайомий подякував своєму « рятівникові» і хотів втиснути йому в руку гроші . Але ж ні, зрозуміло, він грошей не взяв. «Ви щасливчики, абсолютно безлюдна місцина, тут зазвичай в такий нічний час не проїжджає ніхто». « Ви ангел», - сказала жінка . « Так,- засміявся незнайомець,- це моє ім `я», сів у машину, привітно кивнув , натиснув на газ і поїхав.  Ангели є. Вони відвічно супроводжують Бога, так як про це сказано у Псалмі 91: «Своїм Ангелам він наказав про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх». 

Коли Ви востаннє зустічали ангела- охоронця?

Список коментарів

Коментовано: Nadiya | 2011-07-31

Ця зима була дуже суворою. Чоловік моєї знайомої працює дальнобійником в одній з європейських країн. Якраз на католицьке Різдво загруз у снігу на невеликій дорозі в Німеччині, бо якраз мав груз у цю країну. До населеного пункту далеко, та й не володіє німецькою, їжа закінчується (бо вже повертався додому), - біда, та й годі... Але, на щастя, одна німецька родина їхала на Різдвяну вечерю до стареньких батьків і помітила машину загрузлу. Так чоловік отримав святкову вечерю від зовсім чужих людей.

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 9 + 8.

Духовність

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...

блаженіший

20 ТЕЗ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА ПРО ХРИСТИЯНСЬКЕ ПОДРУЖЖЯ

В ефірі проекту “Відкрита церква” глава УГКЦ відповів ...

чистилище

5 міфів про чистилище

5 міфів про чистилище, в які вірить багато людей (Можливо, навіть ви!) ...