Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
Автор: о. Віталій Тарасенко

Боже Слово

Дата публікації: 21-07-2011

Господь у притчі про сіяча показує простий принцип того, як ми живемо нашим духовним життям. Використовує приклад землі (яка нам пригадує нашу душу) і приклад зернини (що символізує Боже слово).

Кожного разу, коли слухаємо цю притчу, відчуваємо велике бажання бути тою доброю землею, бо знаємо, що не раз ми виходили із храму Божого з відчуттям пустоти, адже майже нічого не взяли з собою. А що ж маємо брати? Маємо виносити з собою ЗЕРНО (БОЖЕ СЛОВО)!

Подив виникає і в нас про нас

Ми дивуємось, деколи самі собі: чому слова «А те, що на добрій землі, – це ті, що, почувши слово щирим і добрим серцем, бережуть і приносять плід у терпінні» (Лук.8:15) не завжди до нас відносяться. Чому у час терпіння, тобто випробувань чи спокус, ми не можемо дотриматися того, що вчить нас Біблія!

Нас деколи дивує черствість нашої душі, холод в часі нашого гніву, закам’янілість у часі прощення. Коли минає час, ми каємось і відчуваємо нашу неправоту. Але чому, все ж таки, ми кам’яніємо?

Зерно, коли проростає …

Все дуже просто. Треба лише уважно придивитися до землі, яка нас навчить. Земля, котра просто не приймає ніякого зерна сама від себе кам’яніє. Зауважмо: коріння розрихлює землю. Крім того рослина залишає після себе поживні речовини і земля стає доброю землею, котра готова на наступний раз прийняти інше зерно.

Як бачимо все взаємопов’язано. Ось, відповідь на наше запитання – чому ми кам’яніємо. Вистачає один раз не прийняти доброту і це буде поштовхом зробити те саме знову, і так далі до того часу, коли ми станемо повністю байдужими!

Що робити, щоб уникнути духовної байдужості?

Гадаю, що тут можна і самому здогадатися. Потрібно постійно приймати зерно – Боже слово. Навіть, якщо ми стали подібні до кам’янистого, сухого ґрунту, нам не потрібно бентежитися. Все можна змінити. Варто лише далі продовжувати приймати зерно Божої науки: читати Євангеліє та духовні книжки, спілкуватися на духовні теми, молитися своїми словами та словами святих людей, аналізувати проповіді.

Головне, щоб було бажання

Бажання має велику роль у присутності зерна Божої науки в душі людини. Саме тому, коли йдемо до церви, починаємо читати Біблію чи іншу духовну книжку ми повинні мати бажання прийняти Боже слово і все, що потім відбудеться.

Що ж відбувається?

Земля, яка прийняла зерно, вже не є порожня земля. І наша душа також не може бути порожньою. У ній має перебувати Боже слово.

Душа стає освяченою, через присутність святого. І ми маємо усвідомити те, що цьому святому ми маємо дати ріст, тобто його зростити і навіть показати іншим, даючи плід.

Все це творить у нас зміну. Наша душа поступово перемінюється і ми стаємо дійсно доброю людиною, а хто вже є добрим, то має можливість стати ще кращим.

Ось в цьому і секрет побожних, святих людей. Всі вони цікавились Божою наукою і приймали її, думали над нею і пробували її використати в житті. Ось так, крок за кроком вони і змінювались. А ми? А Ти???

http://www.rozdum.org/?p=76

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 8 й 6.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...