Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
Автор: Св. Альфонс Марія де Ліґуорі

Десять правил

Дата публікації: 04-10-2010
1112

Десять правил, щоб добре жити

1. Зранку, тільки прокинувшись, роз­починай день з молитви; щодня присвяти півгодини на розважання або принаймні на читання якоїсь духовної книжки; старайся щодня брати участь у Службі Божій, відвідувати Найсвятіші Тайни й образ Матері Божої; протягом дня відмовляй вервицю; вечером зроби іспит сумління, завершивши актом по­кути.

2. Часто приступай до сповіді й хоча б раз на тиждень приймай св. Причастя, а навіть частіше, якщо в змозі, за порадою духовного отця.

3. Вибери собі постійного сповідника, досвідченого і побожного, завжди керуй­ся його вказівками: як коли йдеться про духовні справи, так і про всі інші; не від­ступай від нього без важливого й обґрун­тованого приводу.

4. Уникай неробства, поганого това­риства, нескромних розмов, а передусім злих нагод, особливо тих, які становлять небезпеку для стриманості.

5. У момент, коли зазнаєш спокус, особ­ливо тих, які загрожують чесноті чистоти, зроби знак Святого Хреста, заклич святі імена Ісуса і Марії, аж до того моменту, поки не зникне спокуса.

6. Якщо поповниш якийсь гріх, відразу жалуй за нього і постанови виправитися; а якщо гріх є важким, якнайшвидше іди до сповіді.

7. Коли тільки можеш, старайся слу­хати проповіді й відвідувати конференції; стань членом якоїсь релігійної спільноти тільки з тією метою, щоб турбуватися про своє вічне спасіння.

8. Часто молися до Пресвятої Діви Марії й, за порадою духовного отця, щоб ушанувати Її впровадь піст у суботу й під час Її головних свят або якусь іншу форму умертвлення.

9. У важких і болісних випадках, таких як: хвороби, втрата речі чи близьких осіб, переслідування, у всьому погоджуйся з Божою Волею, старайся тоді зберігати внутрішній спокій душі, промовляючи: “Так хоче Бог (або: Так хотів Бог), отож нехай так буде”.

10. Раз у рік старайся взяти участь у реколекціях, які відбуватимуться в яко­мусь реколекційному будинку або у спе­ціальному місці; якщо це не можливо, то постарайся, принаймні, відправити реко­лекції у своєму помешканні, віддаючись у ті дні молитвам, духовному читанню і збереженню тиші; таким способом по­старайся взяти участь у щомісячному дні зосередження раз на місяць, прийнявши св. Причастя й  уникаючи, наскільки це можливо, будь-яких розмов.

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 5 й 6.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...