Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
по MSM support
Автор: Ігор Посоленик

Добро чи зло?

Дата публікації: 27-02-2013

У цілому світі з давніх давен триває велика боротьба між добром і злом. Все почалося з того, як частина ангелів пішли проти Бога і виявили свою гординю. Пізніше сатана через обман спокусив Адама і Єву. Але Бог через свою безмежну любов вигнав наших прародичів з Раю, щоб нам допомогти. Проте, зло на цьому не зупинилося. Воно почало поширюватися дальше: Каїн вбиває свого брата Авеля; Бог через велике зло людей спалює Содом і Гомору; Великий потоп і т.д. Причиною усіх наслідків - гріх. Гріх має велику здатність поширюватися і збільшуватися. Він завдає великої шкоди цілому людству та всьому створеному.

„Кожний хто чинить гріх, є рабом гріха”. А кожний хто не робить добра, також є рабом гріха. Бездіяльніть тут не можлива. Це щось подібно як на останньому турі виборів президента: той хто взагалі не прийшов на голосування, автоматично віддав свій голос одному з кандидатів. У даному випадку ми віддаємо свій голос дияволу. Людина, яка не хоче слухатись Бога - служить дияволу. Особа, яка думає що нікому не служить - служить дияволу,- тільки не свідома цього. Тут потрібна певна дія, велика боротьба.  Ми повинні змагатися за добро і воювати проти злих діл темряви. Великою допомогою є Ісус Христос, який тяжко страждав і помер, але Воскрес із мертвих, перемігши зло. Він звільнив нас від гріха і показав що за добро потрібно боротися навіть, до смерті.

Люди перестали боятися всього, навіть Бога. Ми поводимося з Ним ще жорстокіше, ніж ті кати, які розпинали Христа. Тому що ми вже знаємо Його, але ще продовжуєм розпинати. Нам ще за мало Його крові і мук. Хочеться ще... .Так ми поводимось з Богом, який нас любить і прощає!

Боротьба між добром і злом є свого роду війною, у якій нема спочинку. „Наш Ворог не спить, але постійно чекає кого б пожерти”. Збільшуючи свою любов до Христа, нам потрібно все більше і більше воювати. А зброєю є молитва, піст і милостиня, яка базується на любові. Перемогти зло ми можемо добром. Так як це говорив Св.Апостол Павло: „Але коли твій ворог голодує, нагодуй його; і коли має спрагу, напій його, бо роблячи це, ти нагромаджуєш йому на голову розпалене вугілля. Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром” (Рим. 12.29-21)

Тому заохочую всіх пробудитися зі сну і розпочати боротьбу. Починати потрібно з себе, щоб можна було змінити інших. Ми не можемо просто сидіти і дивитися, як диявол забирає від нас близьких нам людей. Але даруймо один одному правдиву любов і покору та просімо Бога ласки витримати в доброму. Пресвята Євхаристія, живе з'єднання з Богом безпосередньо буде нас кріпити і додавати сили. Тоді Бог при кінці скаже: „Гаразд, слуго добрий і вірний. У малому ти був вірний, поставлю тебе над великим. Увійди в радість пана твого.” (Мт. 25.21).

„ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПЕРЕМИНАЄ” (I Кор. 13.8).

http://gloria.ucoz.net/news/dobro_chi_zlo_jaku_dorogu_oberesh_ti/2011-08-10-54

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 6 і 5?

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...