Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
по Жива Вервиця (adm)
Автор: credo-ua.org

5 місць, де можна знайти Бога

Дата публікації: 09-11-2015
молитва

Дівчина

Багато хто думає, що єдине місце, де можна знайти Бога, — це храм. Часто потрапляємо в цю хитру пастку. Але якщо ми не намагаємося шукати Бога в усьому і скрізь, то можемо упустити великі можливості для допомоги, порятунку, оздоровлення та духовного зростання. Ось п’ять місць, де вас також очікує Господь.

На роботі

1. На роботі

Стосунки із колегами по роботі; результати, яких ви досягли; якість вашої праці і старанність, з якою ви її виконуєте, — все це може бути основою для святості. Крім того, гроші,які ви заробляєте, щоби утримувати свою сім’ю, і повага, якою ви користуєтеся, можуть або служити Царству Небесному, або бути перешкодою для нього. Щодня на роботі ми отримуємо можливості, щоб дізнатися більше про себе і завдяки своїм талантам принести користь людям і навколишньому світові.

У складних взаєминах

2. У складних взаєминах

Дуже легко любити інших людей, коли все йде добре. Але якщо є кривди, недовіра або суперечливі прагнення, то здається, що ці відносини не від Бога. Менше з тим, через їхню призму ми можемо спостерігати дію Бога в нашому житті, яка веде нас до виправлення, взаємодовіри і плідної співпраці з іншими. Такі ситуації допомагають перемогти недоліки свого характеру і практикувати чесноти.

У наших слабкостях

3. У наших слабкостях

Усі ми любимо бути героями, але кожен із нас може потерпіти невдачу. Однак, коли ми переживаємо відчай, знаходимося у скрутному становищі, чи, навіть, грішимо, ми можемо звернутися до Бога із проханням прийняти нас, бути до нас милосердним і дати нам сили, щоб ми могли стати кращими і більше не грішили. Коли ми відкриваємося на Божу благодать і пробачення, ми перемінюємося.

На самоті

4. На самоті

Наші серця неспокійні, поки не заспокояться в Тобі, о Боже. Замість того, щоби заповнювати порожнечу безглуздими розвагами або потурати різним бажанням, сядьте спокійно і пошукайте Бога в цій пустелі. Для цього необхідні терпеливість, мужність і смиренність; ви почуєте «тихий голос» Бога навіть в глибині вашої порожнечі — голос любові, що відповість на вашу самотність і занепокоєння; голос любові, яка повністю задовольняє.

У задоволенях

5. У задоволеннях

Багато людей вважають, що все веселе (принаймні частково) — це щось неправильне. Але Бог подарував нам цей світ, щоби жити в ньому і отримувати задоволення. За словами святого Іринея, «Хвалою Бога є людина, що живе в повноті». Таким чином, задоволення — це час зустрічі із Богом: чи то задоволення від споглядання природи, чи від гри; чи то радість від любові, від краси або від випадкового непереборного переконання, що Бог нас любить.

За матеріалами: Ave Maria 
Переклад: Олена Довгальова, СREDO


Джерело: CREDO

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 9 й 4.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...