Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: Давід Шредер, Гергард Зейдель

Кроки від страху

Дата публікації: 13-07-2011

Кроки від страху

Те, що ми віддаємо, визначатиме міру нашої радості , яку ми отримаємо в житті. Найщасливіші люди, яких я знаю, є люди, які багато віддають.

            Нарікаючі і ремствуючі є жадібними людьми. Щасливим не може бути той, хто не вміє  відпускати.

            Неможливим є також купити радість. Щастя спадає нам  «випадково» з неба в той час, коли ми зайняті служінням, віддаванням і допомогою.

            Брати вміє кожен, але віддавати треба навчитись. Дітей треба наполегливо привчати, перш ніж вони навчаться віддавати. Деякі цьому не навчаться ніколи. Коли такі помирають, вони залишають свій маєток лише як об`кт сварок для спадкоємців, хоча за життя він міг би принести багато радості, якби вони навчились віддавати.

            Бог не обіцяє благодаті людям, які залишають після себе маєтки, але Він дарує багато радості  всім , які знають життя як віддавання і  збирають собі скарби на небі.

            Віддавати – значить вірити. Цей світ є дуже бідним на віру. Тому так багато людей сумує за  соціалізмом і комунізмом.  Недостача довір`я спонукає вимагати підписів і документів. Намагання людей знайти впевненість забирає радість життя.

            «Д авайте і вам  віддасться.» Хто вірить в це, той почне віддавати не для того, щоб бути винагородженим тими, кому він служить, а  Богом, який віддає повними , надмірними мірками.

            Люди, які мають віру, можуть не боячись терпіти втрати, віддавати свій час , свої гроші, свою енергію. Люди без віри не варті довір’я. Дари мають лише тоді вартість, коли віриш. Багато християн такі зневірені, що Бог їм не може довірити ніщо.

            Цей світ терпить нужду через нестачу віри і довір` я .

            Церквам і місійним товариствам , які очікують грошей , щоб здійснити якийсь проект, не слід чекати великого благословення від Бога. Бог шанує віру і чекає, що люди громади продемонструють її. Ми говоримо про людей віри , а думаєм про А брама і довгий список героїв віри. Бог вибирає людей, що мають віру, а хто її не має, тому немає місця у спільноті Бога.

            Мойсей отримав від Бога наказ, навчити дітей Ізраілю віддавати. Людей навчили цьому через добрий приклад їхніх провідників. Якщо закликають людей до пожертвувань ті, які самі нічого не дають, це приносить лише шкоду громаді. Віддавати треба щиро і з радістю, і цьому можна навчитись у тих , хто це сам робить.

            Що ми повинні віддавати?

            Найбільша радість від дарування є тоді,  коли ми віддаємо найкраще.Невіруючі віддають лише надлишки -  одяг, який вийшов з моди,  меблі, щоб вивільнити місце для нових, І дрібні гроші з їхніх портмоне. Жодної віри і жодного риску!

            Бог наказував дітям Ізраїлю віддавати найкраще. Як безглуздо, що люди в Старому Завіті жертвували найкращим – спалювали. Безглуздо? Але погляньте на результат.Лише люди без віри називають це безглуздим, віддавати Богові  усе найкраще. Люди, які з досвіду знають до чого це приводить, пізнають справжню радість.

            Безглузде віддавання.

            Ісус застерігає від безглуздих дарів.Він попереджає нас, що наші дари не будуть мати смислу,якщо ми робитимемо так,  як це робить більшість людей. Люди, які розчаровані своїми дарами, віддавали, щоб подобатись людям. Даючи, ми показуємо, кому ми довіряємо. Чи ми довіряємо Богу, чи людям, стане ясно у нашій винагороді.  Біблія подає дуже сильний вислів у книзі Єремії: «Проклятим буде чоловік, який покладається на  людей..., благословенним , хто покладається на Бога».Де ми віддаємо найкраще, там є наша любов. Християни часто гордяться тим, що віддають Богові 1-й  день тижня. Але коли подивитись, кому вони віддають свою найбільшу першу любов, то треба спитати, чи вони більше люблять Бога ніж « батька чи матір, і сина чи дочку» ( Матвія 10/37)

            Давання часто виражається в матеріальних дарах , але справжні дари виражаються вчинками любові. Праця в церкві часто страждає від черствості. Бог показав Ізраїлю, що священники повиинні себе віддавати, перш ніж навчати цьому людям. І ми теж мусимо перш за все віддавати себе Богові, щоб наші дари були корисні.

            Бог хоче насамперед наше серце – отже віддаймо Йому його. Довіртесь Йому і знайте, що Він виконає всі ваші прохання. Він обіцяє: Дайте і вам буде джано. Отже віддайте Йому і зможeте вже нині радіти і дякувати.

            Біблія є найбільшим підбадьоренням  від страху. Деякі висловлювання із проповідей пророка  Ісайї: « Зміцніть руки охлялі , і підкріпіть спотикливі коліна! Скажіть тим , що вони боязливого серця: « Будьте міцні, не лякайтесь. Ось ваш Бог, помста прийде, як Божа відплата,- Він прийде і спасе вас!» (Книга пророка Ісаї 35/4).

            « Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім`я твоє, мій ти! Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки – не затоплять вони тебе, коли будеш огонь переходити – не попечешся, не буде палити тебе його полум`я. Бо Я Господь Бог твій...Не бійся, бо Я з тобою». ( Кн. Пророка Ісаї 43/2,3,5).

            Іван Богослов описує так свій досвід у останній книзі Біблії:

« І поклав Він на мене правицю Свою та й промовив мені: « Не лякайся! Я Перший і Останній , і  Живий. ( Об`явлення Св. Ів. Богослова  1/17,18).

            Отже послідовник Ісуса не був залишений безпомічним у своїх побоюваннях. Навпаки, страх нам показаний як те, що в жодному разі не відповідає християнській позиції. Стенлей Джонс показує нам у одній із своїх книжок  8 кроків виходу із страху:

            1.Не втікай від речей, які викликають у тебе страх.

Це важливий життєвий принцип:  Набагато небезпечнішою є втеча від ворога, ніж риск вступити з ним у боротьбу. Якщо хтось посварився із своїм ворогом і вирішив піти з його дороги чи залишити його оточення, він замінює одну трудність на іншу, набагато небезпечнішу. Його втеча закінчиться в нових ускладненнях. Дитина, яка зі страху пропускає уроки, домогосподарка, яка уникає буднів через їх одноманітність, робітник, який втікає від відповідальності, лягаючи в лікарню – так не розв`язується жодна з проблем. Зіткнення з проблемами цього світу не розв`язуються шляхом втечі.

            2. Обмеж себе в своєму житті на можливому.

            Багато людей роблять самі себе нещасливими через те, що вони постійно женуться за метою, яку вони ніколи не можуть досягнути. Треба намітити собі найближчу досяжну ціль і іти до неї з Божою поміччю, захищеним від неспокою і страху. Вирішальним є  не велич завдання , а вірність йому.

            3. Розділи вдавані страхи від дійсних.

            Деякі ситуації, яких ти боїшся ти ніколи не зможеш перебороти. Страх перед хворобою, війною, безробіттям. Можливо тобі ніколи не прийдеться бути в них випробуваним. Коли ти так все роз`єднаєш, то тобі залишаться тільки деякі менші справи. І тоді тобі стане у нагоді 4 –ий крок:

            4.Дивись у вічі спавжнім , явним страхам

Тоді вони є наполовину погані. Деяким хворим стає легше після того, як вони дізнаютьсяповну правду просвій стан. Коли дивишся ввічі фактам, можна спитати себе: що є найгірше , що могло трапитись зі мною? Чи Бог тоді ще буде зі мною? Лютер писав до Меланхтона: «Чому треба робити з Бога брехуна, якщо не віриш його чудовим пророцтвам? Коли він нас закликає бути мужніми і покласти всі турботи на нього? Що може диявол зробити більше, ніж умертвити?Для чого турбуватись, якщо Бог стоїть біля штурвалу? Найгірше, що може статися, нас кине в обійми Бога,і там наш неспокій розчиниться у спокої Бога.»

            5.Клади турботу за турботою в руки Бога.

            Не неси ношу, яка є заважкою для твоїх плечей.Дивись на Бога. Повний віри і довір`я, що він дасть сили подолати страх.Скільком людям Ісус сказав такі збадьорюючі слова: «Не бійся!»- Страх стукає у двері , віра відчиняє їх, дивись, там нема нікого!

            6. Візьми справу , яку ти боїшся у свої руки.

            І ти зрозумієш: У товаристві з Ісусом я здатний до всього , у будь-який час. Скількох людей , які тремтіли Бог послав на важке завдання із єдиним виразом: « Не бійся , Я з тобою!»

            7.Нагадуй собі щораз про віру.

            Багато разів ми читаємо у Новому Завіті:  « Настановляйте самих себе!» Якщо ти спонукуєш себе до віри, той зобов`язуєш себе відповідно неї жити. Павло говорить про мову, яка несе благодатьслухачу. Говори із собою із іншими по вірі і кожен крок іди з вірою в ногу.

            8. Іди день за днем.

            Ісус говорить: «Кожен день є достатнім». Не неси два дні вкупі. Під тягарем одного дня ти напевно не впадеш. Тягарем завтрашнього дня ти займешся завтра.

Сьогодні, якщо ти є наслідником  Христа , твій Майстер свою руку на тебе кладе, як Він це зробив колись своєму учневі  Івану і каже тобі: « Не бійся. Я є Перший і Останній і Живий!»

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 1 й 6.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...