Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
Автор: о. Віталій Тарасенко

Любити – це наше природне покликання

Дата публікації: 06-12-2010
серце
Роздумуючи про заповіді любові, найперше запитаймося самі себе: Чи ми вміємо любити? 

“Любов” – це слово, яке має само говорити за себе, бо чи є хто з людей, що може його в повноті пояснити? Та все ж про любов розказують багато. Науковці твердять, що вона є основою життя людей. Прості люди згадують любов у привітаннях та побажаннях, за любов (гірко про це згадувати) піднімають келихи! Але, чи всі перебувають у ній?

Ось і виходить простий абсурд: вона необхідна, вона бажана, а її завжди є брак.

Людина завжди є в пошуках любові. 


Краще сказати: людина в пошуках правдивої любові. Так, саме правдивої любові! Бо, як пояснити те, що коли находить, то не завжди задоволена нею?

А це вже наступний абсурд: хтось любить і одночасно ненавидить, в серці людини можуть бути разом протилежності! Щось тут не до кінця ясно.

Справа в тому, що людина почала називати словом “любов” те, що не було нею. І тому тепер є в пошуках тої правдивої любові, від якої постав цей світ і він зможе існувати лише завдяки цій любові. Поки людина не пізнає правдивого значення любові, до того часу буде далі шукати те, що сама не знає що.

Де є ця любов? Де зможемо її побачити?


Тепер є багато книжок, що описують любов. Може там можна прочитати? Але чи всі книжки написані із причини любові? Якщо ж ні, то чи можуть вони описати те, без чого були написані.

Є багато людей, які кажуть, що вони люблять. Але скільки часу триває ця любов і на скількох людей вона поширюється? Якщо така любов має обмеження, то чи можемо віднести її до духовних цінностей, які безмежні, бо є дійсно духовними?

Виходить, що правдиву любов ми не зможемо побачити у цьому людському світі.

Фізична – тілесна любов приречена на смерть із фізичним світом.

Любов – це не почуття, яке має зобумовлене поняттями краси, вподобання, тілесного потягу, потребою задоволення і т.д. А правдива любов є вічною, значить вона є Божественною. Походить від Бога і виходить від Нього.

Правдива Любов була дана нам ще при народженні

Тіло ми отримали від батьків, а душа була дарована Богом. У кожній душі є відбиток Бога, Його Любові. Те, що ти живеш – це вже вияв Божої Любові. Саме ту любов потрібно розкрити у собі, віднайти її і наповнити своє серце.
Зауважмо, що наше тіло навіть реагує різними емоційними виразами: радісними при доброті, а сумними у присутності зла.

У притчі “Про Доброго самарянина” Ісус розкриває, що Божа милосердна любов не потребує походження від якоїсь науки, вчення, чи релігійних провідників. Цього не навчиш і не напроповідуєш. Навіть жодна авторитетна людина не зможе нас навчити любити по-справжньому. Любов потрібно пережити на собі.

Христова любов була є залишається вічною

Христос – це перший, хто в історії спасіння закликав наслідувати Його в любові: як я полюбив вас, так і ви любіте один одного!

Кожний християнин, перше ніж наслідувати любов своїх батьків, любов якихось книжок, показану у фільмах, найперше має жити в любові, яку показав Христос. Саме така любов має в собі правдиве значення, в якому ми не знайдемо розчарування.

Саме в такій любові ми віднайдемо нашу правдиву природу! Пізнаючи любов Божу, нам відкриється: що Ми люблені!

Любити – це наше природне покликання

Саме тому нам потрібно заглянути в серце своє і відчути те, що відчуває людина, котра в біді, щоб у глибині своєї душі зв’язати вузол взаємної допомоги, який є Любов!

Перед тим, як допомагати ближнім, логічно є віднайти цей зв’язок любові із Богом, який перший нас полюбив! Цю любов потрібно прийняти! Душа наповниться нею.

Луки 10:25-37

http://www.rozdum.org.ua/?p=1736

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 2 й 2.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...