Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
Автор: Радіо Ватикан

Людина живе доти, доки в її серці живе надія

Дата публікації: 29-11-2010
папа

Традиційну неділю проповідь, виголошену опівдні перед проказуванням молитви «Ангел Господній», 28 листопада 2010 р. Папа Венедикт XVI присвятив темі чекання, «вимірові, що пронизує наше особисте, родинне і суспільне буття».В контексті першої неділі Адвенту, коли Церква розпочинає приготування до Христового Різдва та новий літургічний рік, Святіший Отець зазначив, що це є шлях віри, який, з одного боку, спогадує перший Христовий прихід, а з другого – відкривається на очікування його остаточного сповнення, тобто повернення Ісуса у славі, коли прийде судити живих і мертвих.

«Чекання, очікувати – це вимір, який пронизує все наше особисте, родинне та суспільне існування, – зазначив Венедикт XVI. – Чекання присутнє у тисячах ситуацій, від тих банальних до найважливіших, які нас повністю і глибоко огортають». Серед таких Папа назвав очікування дитини подружжям, чекання родича чи друга, який прибуває здалека, юнака, який чекає на результати вирішального іспиту, очікування відповіді на лист чи на прохання про вибачення... «Можна сказати, що людина живе доти, доки чекає, доки в її серці живе надія», – зазначив Святіший Отець, додаючи, що в очікуваннях людини розпізнається її моральна та духовна «постава».

Готуючись до Різдва, вів далі Папа, кожен може запитати себе самого: «А чого очікую я? До чого звернене моє серце?». Таке ж питання можна поставити родині, суспільству, громаді. Що нас об'єднує та надихає? Дві тисячі років тому Ізраїль очікував Месію, Який мав звільнити народ від морального та політичного рабства, встановивши Боже Царство. Але ніхто й уявити не міг, що Месія народиться від бідної дівчини, і навіть Вона ніколи про це не думала, але «в Її серці очікування Спасителя було настільки великим, Її віра та надія були настільки гарячими, що Він міг знайти у Ній гідну Матір». Як зазначив Святіший Отець, Бог сам приготував Її ще перед віками. «Між Божим очікуванням та сподіваннями Марії, створіння "повного благодаті", повністю відкритого на план любові Всевишнього, є таємнича відповідність, – сказав на завершення Венедикт XVI. – Тож вчімося від Неї, Жінки Адвенту, переживати щоденні жести з новим духом, з почуттям глибокого очікування, яке може сповнити лише Божий прихід».

http://dyvensvit.org/duhovnist/171/1049

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 8 і 6?

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...