Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: о.Віталій Тарасенко

Ми віримо в Бога живого

Дата публікації: 09-05-2013

Дорогі браття і сестри у Христі, в Бозі живому, котрий віддав своє життя як у викуп за багатьох і воскрес задля нашого спасіння!
Для нас, християн, Воскресіння Христа є це торжество перемоги: добра над злом, життя над смертю, віри над безвір’ям.
Цю духовну боротьбу ми відчуваємо в часі цілого нашого життя і в особливий спосіб переживали в часі Великого посту. Цей піст завершився і уквітчався нашим духовним зростом. Ми стали ближче до Бога, а радше ми дали Богу можливість наблизитися до нас.
Щоправда в цьому світі часто чути запитання, і на жаль, від християн також: “Де є Бог? Чи Він є в цьому світі?  Бо як Він може допускати це все? Чому Він не зупинить …. ?” Не знаю чи на ці запитання саме МИ можемо дати відповідь? І якщо ми не можемо дати відповідь, тоді ми і не можемо на них відповідати! Отож потрібно поставити такі запитання, на які ми можемо дати відповідь, до прикладу:
“Чи Я дозволяю Богові бути у моєму житті? Чи МИ дозволяємо Богові бути в нашому житті: політики, економіки, культури і т.д. Чи СВІТ людський хоче, щоб Бог був для нього Господом і Владикою?”
Можливо є ті, котрі визнають присутність Бога, але не слухають Його і живуть цілком окремо від Нього, кажучи цілим своїм життям: Я живу по-своєму і Він хай собі буде по-Своєму, я Його не буду турбувати і Він хай мене не турбує… Ось так поволі людина закривається у своєму світі і відходить від Бога, втрачає відчуття Його живої присутності! І найгірше залишається самотньою. Немов блудний син, що спокусився на солодкість самостійності, яка поступово перейшла в гіркоту одинокості.
В часі посту ми мали можливість відновити близькість з Богом, даючи можливість, щоб ми зустрілись у хвилинах нашої тиші і щоб Він заговорив до нас, а ми Його почули!
Хто прислухався до цієї поради, той міг відчути близькість Бога. Бог хоче бути близько нас, Він поважає наш вибір і нашу свобідну волю, не хоче себе нав’язувати, чекає! Чекає, щоб увійти в наше життя і відновити втрачену благодать!
Бог чекає на кожного з нас кожної миті в нашому житті і говорить до нас. Хто відкриє своє вуха на слухання Євангелії, той зробить перший крок до Прийняття Слова, що станеться тілом і замешкає в житті. (про це згадуємо у читаннях на саму Пасху), а хто відкриє своє серце, той відчує голос Божий у серці.
Відстань від вух до серця є короткою, але шлях є довгий. Послухати і прийняти Боже слово – це визнання віри в ЖИВОГО ВОСКРЕСЛОГО БОГА СПАСИТЕЛЯ!

В цій вірі утверджуймо самі себе, звіщаючи один одному: Христос Воскрес – Воістину воскрес!

http://www.rozdum.org.ua/?p=2609

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 5 + 2.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...