Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
Автор: о. Віталій Тарасенко

Мир вам

Дата публікації: 18-04-2011
Хто має віру, той має і мир у серці. Ів. 20, 19-31
Однією із причин відвідин Ісуса до своїх учнів було скріплення віри.
Час випробувань завжди є часом поразок і невдач. Саме у випробуваннях ми бачимо іншу сторону нашого життя. У труднощах виявляється те, що ми могли приховати від всіх, навіть від себе самих. І ось, коли приходить критичний момент, ми усвідомлюємо наші слабі сторони.
Хтось нервує, хтось розчаровується, а хтось може впасти і в паніку. Звичайно, що горді люди виявляють злобу на інших і на себе. Випробуваннях відчувається повний крах.
Апостол Петро нас повчає, щоб ми цей нелегкий етап перейшли із радістю, бо саме він веде до спасіння наших душ.
«Ви тим радійте, навіть якщо тепер треба трохи посумувати в різних досвідах, щоб ваша випробувана віра, куди цінніша від тлінного золота, яке вогнем очищають, була на похвалу, на славу й на честь – під час об’явлення Ісуса Христа, якого ви, не бачивши, любите, в якого, не оглядаючи, віруєте, радіючи радістю невимовною і повною величі, осягаючи ціль вашої віри – спасіння душ ваших» (І Пт. 1, 6-9)
Можемо сміло довіряти йому, чоловіку, котрий перейшов суворе випробування віри: сумніви, розчарування, зрада і плач. Пройшовши через таку школу приниження, гордуватий Симон захитався… а Христос його підняв і оживив його віру. Тоді віра апостола стала бути основаною на Христі, і вже не на своїх думках, здогадках, переконаннях. Саме тому Петро, очистившись, дійсно став «скелею віри», хоч потім до кінця своїх днів постійно просив Бога про дар витримання у вірі.
Христос приходить і каже до кожного: «Мир Tобі»
Утверджує віру і приносить цим мир. Кожна людина, яка має тверду віру в Бога, у своєму серці має твердий мир. Ніщо не потривожить серце праведника. Де Бог, там є спокій. Саме тому, у трудних хвилинах нашого життя ми повинні шукати всіх можливостей, щоб Христос скріпив нашу віру. Коли прийде воскреслий Ісус, принесе із собою спокій.
Люди часто відчувають на собі полегшення після молитви чи іншої духовної практики. Хто шукає Бога, того Бог сам находить. Находить, щоб принести ВОСКРЕСІННЯ. Коли приходить Бог у життя людини, то відбуваються зміни. Потрібно лише: бажання, очікування і прийняття.
А що робити, коли постають сумніви щодо віри?
Сумніви є різні. Залежить від їхньої причини. Багато сумнівів постають із особистої гордості, принциповості, самовнушення. Якщо сумнів спонукає до пізнання, то збуваються слова св.Письма «Шукайте правди, правда вас визволить». Бог – це істина, це правда. Коли Його знайдемо, то приходить визволення, внутрішня свобода.
Св.Тома шукав істини і знайшов її
Вона його визволила і за неї він віддав своє життя. А після Зіслання Святого Духа, говорить церковне Передання, апостол Тома з проповіддю Євангелії обійшов всю землю, і не побоявся проповідувати Істину. Св. апостол Тома заснував християнські церкви в Палестині, Месопотамії, Парфії, Ефіопії та Індії.
Св. апостол Тома прийняв мученицьку смерть в Індії, де навернув до істинної віри навіть дружину одного місцевого правителя Тертіяну і її сестру Мигдонію. Апостол був ув’язнений, перетерпів муки і знущання, і, простромлений п’ятьма списами, відійшов до Господа.
Частки мощей св. апостола Фоми знаходиться в Індії, Угорщині і на святій горі Афон. Португальці, які в 1500 році прибули до Індії, зустріли в місті християн, які згідно Передання знали, що предки їх прийняли святу віру від апостола Томи та його учнів, а саме місто Малипур ще сто років тому, називали містом Томи.

http://www.rozdum.org.ua/?p=176

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 7 + 5.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...