Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: credo-ua.org

Молитва — це такий стиль життя

Дата публікації: 07-11-2013
Молитва це спільність Бога з людиною. Молитва не становить собою шеренгу розосібнених актів, вона є стилем життя. Молитва — це така постава душі, яка інколи знаходить вираження у словах.

Однак часто найдієвішою є молитва внутрішня, возношена у мовчанні. Молитва — це бачити Бога в усьому, що робимо і що говоримо. Молитва — це домашнє життя душі, діяння найглибшого виміру дійсності і творця всього. Молитва є джерелом, осердям і метою. Сила молитви проявляється в учинках, а її промовистість поглиблюється під час дихання нею.

У людському житті не може бути жодної речі, які не була би огорнена молитвою. Всі справи, малі й великі, мають входити в її світляне коло, що оточує найвіддаленіші закутки життя особи. Серце і розум, які торкаються Бога через молитву, мають доступ до невичерпних багатств субстанції всесвіту, яку Дух прекрасно об’являє у людському житті. Власне, треба би було сказати, що ніхто не може собі дозволити занедбати молитву! Молячись, ми відриваємося від зовнішньої, людської особистості й дістаємося прекраснішого, внутрішнього виміру індивідуальності, який є нашою істинною особистістю.

Час, проведений на молитві, є поживою душі й може чинити справжні чуда. Медитація і молитва — це наука пізнавання й переживання присутності Бога, яка дозволяє зрозуміти, що Бог є всім у всесвіті. У ближчому вимірі людина усвідомлює, що її буденність уміщена в Богові. Щире прагнення, яке виходить із серця, не повертається у нього з порожніми руками. Не можна забувати, що молитва справді неспроможна змінити Бога, але напевно спроможна змінити ставлення людини до Нього.

Як сонячне світло заливає темний покій, коли ми відслоняємо завіси та прочиняємо двері, так світло правди осяює наші серця, коли ми молитвою відкриваємося на прийняття життєвих обставин. Молитва — це свідома спроба встановити контакт із Богом: її можна порівняти з набором номеру телефону. Людина дзвонить, Бог відповідає!

Якщо ви пануєте над своїми думками, то молитва діє на вашу користь — не тому, що ви маєте силу повелівати, а тому, що сама природа всесвіту віддає справи до ваших рук! Позитивні думки та почуття дають змогу жити в гармонії зі світом. Молитва — це конструктивна діяльність, яка зміцнює творчу, відкупительну міць світла й любові. Щиро та з розумінням проказана молитва вмикає цілющі струмені Божої життєвої сили.

Трапляється, що по дорозі до успіху нам у житті загрожують невпевненість і почуття власної нічогоневартості. Молитва допомагає усунути ці перешкоди. Немає місця, яке було би відділене від Бога! Процес, скерований до прийняття цієї істини, також є молитвою. Мрії та марення насправді можуть стати дійсністю.

Незалежно від того, як поточиться ваше життя, ви ніколи не відлучитеся від присутності Бога. Яку величезну втіху приносить усвідомлення цього! Як сильно воно полегшує реалізацію потреб і прагнень! Присвятіть час молитві, з настановою, що ви особисто пізнаєте Божу присутність. Посмакуйте це почуття. Кожна людина сама шукає істини, сама до неї готується і сама її приймає. Жодне зусилля не пропадає марно. Найвищі закони буття є остаточною мірою людських старань, вони розкривають людську природу, відзначають помилки, вказують на просту правду, втішають, а також оточують розум, тіло і душу універсальною любов’ю.

Правду кажуть, що «завдяки молитві відбувається більше, ніж світ спроможний уявити». Заклик до молитви висловлений в усіх людських мовах. Кожна, навіть найпримітивніша культура і цивілізація, знає якусь форму духовної активності, яку можна назвати «процесом молитви».

Люди подібні до океанських хвиль. Окрема хвиля є частиною океану, який знаходить у цій своє вираження. Об’єктивно підходячи, було би абсурдом вимагати від хвилі, щоб вона шукала океану. Океан — єдина річ, якої хвиля неспроможна знайти, оскільки вона творить із ним одну цілісність. Можливо, людська істота, немов хвиля в океані, є порухом у Бозі, діянням безконечного, універсального потоку. Можливо, тому, коли ми силкуємося дістатися Бога або переймаємося, чи вдасться нам Його «відшукати», ми своїми силами самі себе виключаємо з цього потоку. Може, шукаємо поза собою того, що є в нас. Може, коли втихомирюємося в молитві, відриваємо думки від зовнішнього світу й заглядаємо углиб себе, то поновлюємо свідоме єднання з життям, сотвореним світом і всещедрістю його благодатей. Результати можуть бути дивовижні!

Сер Джон Темплтон

 

Сер Джон Темплтон, відомий інвестор з Уолл Стріт і філантроп. Присвятив життя просуванню відкритості розуму. Заснував найвищу на світі нагороду, яку призначають за видатні досягнення у дослідженні людської духовності.

 

За матеріалами: deon.pl


Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 3 і 7?

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...