Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: ecumenicalcalendar.org.ua

Молитва до свв. апостолів Петра і Павла

Дата публікації: 11-07-2013

Владико, всемогутній Царю, Господи Ісусе Христе, Боже наш, що вибрав улюблених учнів і апостолів Твоїх на проповідь спасіння всьому світові, дав їм владу відпускати гріхи і приймаєш посередництво їх до Тебе за рід людський, який і судити з ними маєш. Їх самих, як друзів Твоїх, нам вельми дорогих, насмілююся я, недостойний, приводити на заступництво до Тебе, вельми помічне для спасіння многогрішної душі моєї, молячи їх так:

Святий верховний апостоле Петре, первопрестольнику апостольський, твердий у визнанні твоєму каменю віри, непорушна після Христа осново Церкви, пастирю словесного стада Христового, ключнику Царства Небесного, ловцю, що витягує з глибини незнання. Тобі молюся смиренно: нехай обійме мене твоєї божественної ловитви сіть та хай витягне мене з глибини погибельної. Знаю, що прийняв єси від Бога благодать в’язати й розв’язувати – розв’яжи мене, зв’язаного путами гріховними, покажи твою милість на мені, убогому, та оживи вбиту гріхами душу мою, як колись Тавиту із мертвих воскресив ти; воздвигни мене на шлих благий, як колись при Красних воротях кривого від лона матері воздвигнув єси, і як тінню твоєю недужі всі зцілялися, так нехай отінить мене дана тобі від Бога благодать, зціляючи душевні та тілесні хвороби мої, бо ти все можеш силою Христовою, задля якого ти все покинув і пішов услід святих стіп Його. Тому помолися Йому за мене, нужденного, щоб визволився я від усякого зла твоїми молитвами.

Святий верховний апостоле Павле, вибраний посуде Христовий, небесних таїн звіщателю, народів учителю, сурмо церковна, преславний красномовцю, що багато лих перетерпів за ім’я Христове, що зміряв море й обійшов землю і нас від омани ідольської навернув. Молю тебе та до тебе кличу: не гидуй мною, нечистим, і підійми мене, впалого гріховним лінивством, як у Лістрі кульгавого від лона матері підняв єси, і як Євтиха мертвого оживив єси, воскреси й мене з мертвих діл. Ти, що молитвою твоєю підвалини в’язниці захитав і в’язнів звільнив, витягни мене із сіті ворожої та укріпи мене творити Божу волю, бо все можеш даною тобі від Нього владою.

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 6 + 1.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...