Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад
Автор: Св. Альфонс Марія де Ліґуорі

Молитви до Матері Божої

Дата публікації: 30-09-2010
3618

1. Конечність набоженства до Ма­тері Божої

Щодо цього набоженства, то вірю, мій дорогий читачу, що ти вже достатньо пере­конаний у тому, як важливо для здо­буття вічного спасіння віддавати честь Пресвятій Марії. Якщо бажаєш ще біль­ше в цьому переконатися, прошу тебе, щоб ти прочитав мою книжку під назвою “Величання Марії”. Однак тут прагнемо розповісти тільки про те, що потрібно зробити, аби забезпечити собі опіку цієї великої Владичиці.

2. Конкретні практики віддавання шани Марії

По-перше, щоранку і щовечора, коли пробудишся й перед тим, як підеш спати, змов 3р. Бо­городице Діво, а потім додай таку коро­теньку молитву: “О Маріє, че­рез Твоє чисте і Не­порочне Зачаття, очисти моє ті­ло й освяти мою душу!” Отож таким способом сховайся у фалдах Її плаща, щоби оберегла тебе того дня чи тієї ночі від по­пов­нення гріхів. І що­разу, коли почуєш бій годинника, відмов Бо­городице Діво. Так само поступай, коли входитимеш у помеш­кання чи виходи­тимеш з нього, або коли проходитимеш повз якийсь образ Святої Діви. Так по­трібно чинити також напочатку й на­при­кінці будь-якої справи, духовної чи земної, наприклад, науки, праці, їди, спа­ння.

По-друге, відмовляй вервицю, щодня роз­ва­жаючи принаймні 5 таїнств.

По-третє, помолися до Пресвятої Трій­ці, відмо­вивши тричі Отче наш і Бого­родице Діво, дякуючи таким чином Богові за різні ласки, уділені Марії. Сама Діва Марія об’явила одній особі, що є надзви­чайно вдячною за такий вияв по­божності.

По-четверте, старайся запровадити що­суботи піст на хлібі й воді на честь Марії або принай­мні напередодні Її най­більших свят. Мо­жеш принаймні, якщо ти не в змозі строго по­сти­ти, або дотри­му­ватися зви­чайного посту, або обме­житися одноразовим прий­няттям їжі, або утри­муватися від їжі, яка тобі особливо сма­кує. Іншими словами, постарайся в суботу і напередодні Ма­рій­сь­­ких свят вчи­нити якусь жертву для почи­тання тієї Цариці, яка – як говорить св. Андрій Критський – зазвичай від­по­відає великими ласками на таке маленьке умертвлення.

По-п’яте, щодня старайся навідати свою Опі­кунку в якомусь Її образі, про­хаючи Її тоді про святу  витривалість і любов до Ісуса Христа.

По-шосте, щодня знаходь час на те, аби прочи­тати якийсь, навіть невеликий, фраґмент з книжки, присвяченої Марії, або якусь молитву зі збірника молитов до Матері Божої.

По-сьоме, старайся відмовляти дев’ят­ницю до Матері Божої перед кожним Її великим свя­том. Попроси свого сповід­ника, щоби при­значив тобі таку форму умертвлення, яку б ти міг застосувати під час відмо­вляння де­в’ятниці, і молися до Неї про ту особливу ласку, яку  в цей час найбільше потребуєш.

По-восьме, часто протягом дня пору­чай себе Ма­тері Божій, особливо в хви­лини спокус, часто промовляючи і повто­рюючи з ніжністю: “Маріє, допоможи мені, Ма­тусю моя, допо­можи мені”. А якщо від­даєш Марії особливу шану, старайся цю пошану до Матері Божої передати всім, кому можеш: родичам, при­ятелям, під­леглим.

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 3 + 3.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...