Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: dyvensvit.org

Не відцвітай замолоду!

Дата публікації: 08-07-2013
«Відображала вона такий тендітний та досконалий лик, такий лагідний та спокійний, такий чистий та прекрасний, що навіть Земля видавалась не її стихією, неотесані створіння – не її співтоваришами. Справжній розум, що сяяв у її глибоких блакитних очах і відображався на її чолі, здавалося б, не відповідав ні її віку, ні цілому світові» (уривок з книги Ч. Діккенса, «Олівер Твіст», переклад з англійської).

Подібно описати жінку може той, чиє чоловіче серце відкрите на красу. Чиї очі хочуть бачити щось схоже до божественного, таємничого… Те, що може бути притаманне лише жінці… Подібно жінку може бачити той чоловік, який справді просто бачить і просто милується тим, що в ній зумів зустріти те, що злагідніло і вразило його. Всього лиш – бути нею натхненним…

І жінкою такою може бути кожна, яка прагне не розтрачати красу на примхи, а втілювати її у всі прості, але такі важливі речі. І виключно ця простота збагачує… Цнотлива поведінка жінки обожествляє її красу.

Але коли все так чарівно, чому ми згортаємось у пуп’янки, коли, здавалося б, нами милуються? Чому ми, красиві жінки, блякнемо під променями сонця, натомість щоб сяяти? Чому не скроплюємо себе вранішньою росою молитви? Чому пелюстки наші опадають?!

Тому вони і опадають, що сухо їм… А фактично, треба лише трохи вологи. І скажіть, хіба ми її не маємо? Я запитую, навіщо тоді в’янути і марнуватись? Бо вологи і розради, вочевидь, не знайдеш у пустощах, не обернеш свою незгоду на «хай йому грець». Навіщо розтрачати себе на марноти, допоки хтось мовчки не скаже: «Он, коса її покрита…».

Як може поєднатись краса духу та тіла, коли саме тіло поривається до якоїсь неприборканої жаги? Нема тут розуму, який притаманний отій тендітній дівчині з художнього опису. Нема й загадки в очах… Не відкриваються пуп’янки, не розпускаються бутони…

І не так вже важко застановитись, чому зів’яла та краса, що буяла навесні… Бо цвіт, що цвів лише для милування ока, сохне швидше, ніж ми встигаємо оком кліпнути.

Якими б способами не змальовували красу жінки, нам все частіше здається, що наша краса - справжня, що ми розуміємо сутність її покликання і втілення і нам не потрібно зайвий раз про неї говорити. Просто йти і зваблювати… Просто йти піддаватись звабленню… І, парадокс! Ми не замислюємось над тим, що насправді, це якогось роду розгнузданість. Засліплені, ми думаємо, що це типова поведінка прояву чуттєвості і всіх можливих «принад».

О ні! Це не краса (принаймні не та, яка керується любов’ю Бога), що здатна надихати і підносити. Це легкий флірт зі сторони обох партнерів. Взаємна безвідповідальність… Страх, що потім будеш відкиненим, бо не поступився (визрів ще один парадокс: чому ж не поступаємось, коли треба жертвувати чимось заради збереження стосунків, хоча б мовчанням).

Тут в’януть не лише її принади, але і його. Просто у різних формах живе і в’яне. Її краса цвіте у лагідності, його – буяє у силі.

Заради однієї миті (хтось скаже: «мить насолоди») чи варто відцвісти завчасу?

Коли ж природа такого цвіту у житті для вас залишається будьщо привабливою, то певно краса для вас – це пустоцвіт, хоч ви і переконані, що щасливі, красиві й молоді? Нехай, та нерозумні…

Але ж ви щиро хочете, щоб і про ваші очі розповіли, про ваш тендітний лик і надлегку ходу… Бо ви заслуговуєте цих слів! Тож надихайте! Хай все говорить про вашу скромність й акуратність, про витонченість манер і добропорядність! «І якщо, коли-небудь, із Господньої волі, ангели оселилися б у смертних, то цілком ймовірно, що вони б воцарились у таких, як вона» (із «Олівер Твіст»). Напевно надто чуттєве припущення, емоційне, зате красиве і дуже щире. Тут криється містика жіночої вроди у всіх її проявах. Справжньої, чистої вроди...

 «… Щоб не відцвіла, бува, ще замолоду, а коли заміжня, то щоб не знавісніла» Сир 42, 9.

Анастасія Колосовська

Фото: casualweddingdresses.net

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 8 й 4.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...