Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: uk.radiovaticana.va

Оберігай життя, воно варте цього

Дата публікації: 18-07-2013
Через кардинала Тарчізіо Бертоне, Державного Секретаря Апостольської Столиці, Папа Франциск надіслав звернення до католиків Британських островів з нагоди щорічного відзначення Дня життя. Зауважимо, що католики Шотландії вже відзначили його 28 травня, католики Англії та Уельсу відзначатимуть його 28 липня, а в Ірландії – в першу неділю жовтня.

Тема Дня життя 2013: «Оберігай життя, воно варте цього», – почерпнута із проповіді кардинала Хорхе Берґольйо, теперішнього Папи, яку він виголосив 2005 року під час Святої Меси на честь святого Раймондо Ноннато, Небесного Покровителя вагітних жінок. Того дня він сказав: «Всі ми повинні оберігати життя, з ніжністю і теплом. Давати життя означає відкривати своє серце, оберігати життя означає жертвувати себе іншим, мати серце, яке дбає про інших. Слід захищати життя від його початку і до природного завершення. З такими думками прямуйте вперед і не знеохочуйтесь. Оберігайте життя. Це вартує потрачених зусиль». 

Цьогорічний День життя в Англії, Шотландії, Уельсі та Ірландії присвячений ненародженим дітям та їхнім матерям, похилим віком, людям, які мають нахил до самогубства та їхнім родинам. З цієї нагоди 28 липня в парафіях Англії та Уельсу буде проведено збірку на потреби церковних закладів, які служать у сфері захисту життя.

«Пригадуючи повчання святого Іринея, що в живій людській істоті є видимою Божа слава, Святіший Отець заохочує всіх нас дозволити на те, щоб світло цієї слави так заясніло, щоб всі прийшли до визнання незмірної цінності кожного людського життя, – читаємо у посланні, надісланому кардиналом Тарчізіо Бертоне. – Також і найслабші та найуразливіші, хворі, ненароджені, бідні є шедеврами Божого творіння, створеними на Його образ, призначені до вічного життя, а тому заслуговують на максимальну повагу та шанування». Послання завершується запевненням у молитвах Святішого Отця за те, щоб День життя спричинився до забезпечення того, щоб «людське життя завжди отримувало належний йому захист», так, щоб «усе, що живе, могло прославляти Господа».
 

 
Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 3 й 4.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...