Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Марія Колодій
Автор: Святитель Микола Сербський

Очищення від зла

Дата публікації: 30-07-2012

Щосили намагайся очищати себе від зла до людей. Бо накопичуючи в собі зло до людей, накопичуєш отруту, яка рано чи пізно вб'є в тобі людину.

Щосили плекай у собі добро до людей. Якнайсильніше стисни сухий стовбур своєї душі і завжди зможеш вичавити, немов краплі води, добро, виправдання для прощення ворогів, а отже, одержиш над ними духовну перемогу – перемогу добром.

Не дозволяй сонцю бути благороднішим за тебе, бо, якщо воно гріє і злих, і добрих, чому ти не можеш зігрівати добром і добрих, і злих?

Не дозволяй воді бути кориснішою за тебе, бо, якщо вона поїть і чистих, і нечистих, чому б тобі не радіти, коли до тебе звертаються по допомогу і ті, й інші? Чи скаже вода бику: "Тобі дам пити", а ослу – "Тобі не дам пити"? Чи і тому, й іншому вона дає напитися та блищить і сріблиться перед мордою того й іншого?

Не дозволяй, щоб земля була терплячішою від тебе, коли оре її селянин чи вирівнює будівничий дорогу. Будь терплячим, як вона, бо тобі призначена велика нагорода.

Не дозволяй, щоб небосхил сяяв яскравіше, ніж твоя душа. Бо в тобі Той, Хто звів небосхил і Хто може скинути його. Отак, брате мій, ти – син, а небосхил – творіння!

Список коментарів

Коментовано: Васька | 2012-12-05

Слава Ісусу Христу! Щиро дякую за гарне висловлювання, але деколи буває дуже важко подолати зло в собі, бо водир момент воно появилось, лише присутність Бога допомагає з ним боротися. Але так хочеться щоб воно нарещті зникло, я вірю і чекаю...Але прошу допоможіть щоб воно зникло!!!

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 2 + 8.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...