Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: uk.radiovaticana.va

Папа Франциск: Не вбиваймо ближнього своїм язиком

Дата публікації: 02-09-2013
Там, де перебуває Бог, там відсутні ненависть, заздрощі, завидування, там відсутні балачки, які «вбивають ближніх». На цьому наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Меси, яку він очолив у понеділок, 2 вересня 2013 р., вранці, у каплиці ватиканської резиденції «Дім Святої Марти», відновивши після літньої перерви практику ранкових Святих Мес в присутності різних груп.

Святіший Отець коментував уривок з Євангелії від святого Луки, в якому розповідається про зустріч Ісуса з земляками під час відвідин Назарету. Назаретяни подивляли Ісуса, але чекали від Нього чогось вражаючого, «хотіли чуда, спектаклю», щоб увірувати в Нього. А коли Христос докорив їм за їхнє маловір’я, «вони дуже розізлилися. Підвелися і виштовхали його на гору, щоб скинути вниз, щоб убити Його».

«Погляньте, – сказав Святіший Отець, – як змінилася ситуація: вони розпочали з гарного, з подиву, а завершили злочином – хотіли вбити Ісуса. Це з причини завидування, заздрості, всіх подібних речей... І це не є подія, яка трапилася дві тисячі років тому, бо це щодня трапляється у нашому серці, в наших спільнотах. Коли в спільноті кажуть: “О, який добрий той, що прибув до нас!” Про нього добре відзиваються першого дня, другого вже не так дуже, а третього дня починаються плітки а закінчується все здиранням шкури».

Назаретяни намагалися вбити Ісуса, але, за словами Папи Франциска, ті, хто у спільноті пліткують про ближніх, про співбратів, чинять так само. У цьому контексті він пригадав повчання святого Івана Богослова, який у своєму першому Посланні перестерігає, що той, «хто в серці ненавидить брата, той є людиновбивцею». «Ми звикли до пустослів’я, до пліток. Скільки-ж то разів наші спільноти, наша родина, стають пеклом, у якому звершується отой злочин вбивання брата чи сестри за допомогою язика!» – відзначив проповідник, наголошуючи, що заздрість, посіяна у людському серці дияволом, спричиняється до руйнування, до нищення сімей та спільнот.

Святіший Отець підкреслив, що в ці дні багато говоримо про мир, бачимо жертви застосування зброї, але потрібно замислитися і над нашою щоденною зброєю, якою є «язик, обмови, пліткування». Кожна спільнота, родина, натомість, повинна жити з Господом Богом, бути «немов Небом». «Щоб у спільноті, в сім’ї, в країні, у світі був мир, – підсумував він, – ми повинні розпочати від того, щоб перебувати з Богом. А там, де є Господь, там відсутня заздрість, там немає злочинності, ненависті, завидування. Є, натомість, братерство. Просімо в Господа цієї ласки: ніколи не вбивати ближнього своїм язиком, і завжди перебувати з Богом, подібно то того, як завжди будемо з Ним у небі», – закликав Папа Франциск.
 

 
Текст із сторінкиhttp://uk.radiovaticana.va/news/2013/09/02/%D0%BF%D0%B0%D0%BF%D0%B0_%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%81%D0%BA:_%D0%BD%D0%B5_%D0%B2%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D0%BE_%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%97%D0%BC_%D1%8F%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BC!/ucr-724850
сайту Радіо Ватикану 

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 1 + 3.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...