Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця (adm)
Автор: credo-ua.org

Про добре виховання молодого покоління

Дата публікації: 03-02-2014
молитва

Боже Святий і Незбагненний! Найкращий Вихователю і Дороговказе для тих, хто шукає і блукає! Tи – світло, яке вказує нам дорогу без ям і поворотів, дорогу, що йде просто до мети, якою для нас, віруючих, є життя вічне з Тобою, Господи!

Проте ми, люди пихаті і «малої віри», шукаємо інших доріг, бо нам здається, що ті, визначені Тобою, наш Отче, вже «витоптані» і не в моді. Особливо ж молодь часто звертає вбік i, на жаль, нерідко падає, загубившись у лабіринті стежок сучасного світу, повних спокус. Схиляюсь перед Тобою, Боже, у Трійці Святій Єдиний, і прошу Тебе про допомогу в мудрому вихованні молодого покоління, у вихованні тих, хто є, як казав Святіший Отець Йоан Павло ІІ, «майбутнім світу і Церкви».

Духу Святий, надихни серця і розуми батьків, щоб керувалися мудрою любов’ю i щоб були для своїх дітей справжнім авторитетом і прикладом для наслідування. Прошу Тебе, Господи, постав на шляху молодих людей таких вихователів i вчителів, які б своїм життям показали справжні цінності й чесноти.

Верховний Архієрею, вилий свої благодаті на священиків i на богопосвячених осіб, щоб не лише словом, а й своїм життям свідчили про те, що варто йти за Тобою, що варто жити Декалогом і Заповіддю любові до Бога і ближнього.

Господи Ісусе Христе, наш Відкупителю, Твій цілковитий послух Отцю і відданість Його святій волі завели Тебе аж на Голгофу, на хрест; вчини так, щоб молоді люди в Тобі знайшли зразок для наслідування, щоб у Тобі знайшли Друга, бо Ти любиш кожного без умов, не зважаючи на його гріхи, помилки і слабкості. Допоможи нам, Господи, добре виховувати молоде покоління, щоб воно було «сіллю землі та світлом для світу». Амінь.

 

З молитовника "Щоденно з Богом"

http://www.credo-ua.org/

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 6 + 9.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...